Отборът на Монтана записа победа над дубъла на ФК ЦСКА 1948 в последен мач от третия кръг на Втора лига. Домакините се наложиха с 2:0, а и двете попадения за монтанчани бяха дело на Филип Ежике.

Нигериецът откри още в 4-ата минута, с след почивката удвои преднината на своите.

Монтана с убедителна победа над Локомотив (ГО)

Тежка загуба за новака в групата

Това бе втори успех за тима на старши треньора Танчо Калпаков, който изкачи Монтана на втората позиция във временното класиране с актив от седем точки. Единствено лидерът Лудогорец има пълен точков актив от девет пункта.

ФК ЦСКА 1948 затвърди трудния си старт във втория ешелон и регистрира трето поредно поражение, което ги остави на дъното в класирането във Втора лига.

По-рано днес Миньор Перник се наложи над Марек с 1:0, записвайки първа победа от началото на първенството.