Младият бранител на Ливърпул Конър Брадли бе в основата на триумфа на Северна Ирландия над Андора с 2:0 в контрола, играна в Мурсия. Северноирландците се наложиха с 2:0, а Брадли отбеляза и два гола.

Брадли, който откри голова си сметка за националния състав при победата с 1:0 над Шотландия през март, постоянно се включваше в атаките на "зелено-бялата армия".

В 16-ата минута той засече ниско центриране на Калъм Маршал и съумя да открие резултата. В 22-ата минута пък защитникът се възползва от подаване на Джамал Люис и с изстрел с глава разстреля вратаря на Андора Икер Алварес.

През второто полувреме двубоят се игра на доста по-ниско темпо. Извършените смени нарушиха баланса и до нови голове не се стигна.

За Северна Ирландия това бе последната проверка преди началото на Лигата на нациите през септември. Съставът на Майкъл О"Нийл е в една група с България, Беларус и Люксембург.