Селекционерът на Испания - Луис Енрике не остана доволен от нулевото равенство срещу Швеция в Севиля, като обвини състоянието на терена за това.

"Вложихме много старание и създадохме доста положения, но теренът не беше в оптимално състояние. Самите футболисти се оплакаха от него. Мората е чудесен играч, който върши много работа и в двете фази. Освиркванията няма да му повлияят. Искам скоро да видя как от трибуните му ръкопляскат.

Съперникът ни подходи дефанзивно и разчиташе на дълги подавания. Шведите дори можеха да победят. В крайна сметка, мачът завърши наравно. Съжалявам за феновете. Искахме да спечелим и да им посветим победата", допълни Луис Енрике.

Избраха ас на Манчестър Юнайтед за Играч на мача Испания - Швеция

Избраха ас на Манчестър Юнайтед за Играч на мача Испания - Швеция

Солидната защита помогна за точката