Селекционерът на английския национален отбор Гарет Саутгейт остана доволен от победата с минималното 1:0 над Чехия в последния мач от група D. Ето какво каза той:
"Чехите имат много добър отбор. Задържат добре топката, в защита са стабилни и е трудно да ги преодолееш.
Има какво да се желае от играта ни, но с времето започваме да изглеждаме все по-добре. Да видим кой ще ни бъде съперник в 1/8-финалите", коментира Саутгейт.
