Националният селекционер на Холандия Берт ван Марвайк обеща, че в сряда срещу Германия "лалетата" ще атакуват от първата минута.
След загубата от Дания в първия мач, футболистите на Марвайк нямат друг избор, ако искат да не отпаднат още в групите.
"Разочарован и шокиран съм, че изгубихме този мач. Имахме толкова много възможности да спечелим", отново подчерта той.
"Всички сме много разочаровани, това е нормално. Но това е затишие пред буря, защото напълно осъзнаваме, че срещу Германия ситуацията е "всичко или нищо".
"Срещу тях не можеш да си позволиш да ходиш по бръснача. Трябва да атакуваш. Точно това и ще направим - ще ти атакуваме", обеща наставникът.
Ajax - Bourgas
на 11.06.2012 в 09:00:50 #3HUP HOLLAND HUP!
Coldman
на 10.06.2012 в 19:28:30 #2С какво ще ги атакувате? С лалета ?

FrAnZ dEr KoNiG
на 10.06.2012 в 17:59:47 #1Ще ги атакувате но ще ви бият ! Само Германия !