Бранителят на Франция Лоран Кошчелни сподели, че победата над Германия не е дошла лесно. “Петлите” се класираха за финала на Евро 2016, след като се наложиха над Бундестима с 2:0.

"Това не беше реванш за загубата ни от германците на Мондиал 2014. Дешан ни каза, че онзи мач е в миналото и трябва да напишем нова история с представянето ни на домашното европейско първенство. Беше трудно, защото Германия е изключително силен съперник. На моменти те доминираха, но ние се раздадохме до последно и успяхме да победим. Всички виждат, че в националния отбор цари отлична атмосфера. Остава ни да направим най-важната крачка", каза Кошчелни.