Превърналият се в герой за Франция Димитри Пайе не бе на себе си от щастие след драматичната победа с 2:1 над Румъния. Халфът не скри, че не е и мечтал да подобно представяне в срещата.
"Ако преди година някой ми беше казал, че всичко това ще се случи, никога не бих повярвал. Затова и започнах да плача.
В началото на мача ние действахме твърде предпазливо. Всички се притесняхвахме от грешките. Ние се сблъскахме с един отбор, който знаеше как да се защитава добре.
Ако бяхме спечелили с разлика от два или три гола, може би в следващите мачове това би ни изграло жестока шега. Лесни мачове не се случват тук. Ние трябва да излезем и да се борим за победа до край", заяви Пайе.