90+4′
Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА! СЛАВИЯ ПОБЕДИ ИЛВЕС С 2:1 И ПРОДЪЛЖАВА НАПРЕД В ЛИГА ЕВРОПА!

Славия победи Илвес Тампере с 2:1 в мач-реванш от Лига Европа и се класира за втория кръг в турнира

Славия зарадва "белите" фенове с втора победа над Илвес и продължава напред в Лига Европа

Галин Иванов донесе успеха на българския тим

89′

Жълт картон за Томас

84′

Момчил Цветанов е заменен от Влади Узунов

76′

Танска влиза на мястото на Кази

72′

ПРОПУСК! Миетунен бе изпуснат от Андреа Христов, но за късмет на Славия не успя да нацели очертанията на вратата от много близка дистанция.

70′

Жълт картон за Ярвинен

69′

Таминен влиза на мястото на Сантери

67′

Йомов отстъпва мястото си на Шоколаров

65′

ПРОПУСК! Момчил Цветанов връхлетя отдясно към наказателното поле и веднага подаде към Йомов, който бе позициониран точно пред вратата, но не успя да мушне топката в мрежата.

62′

Ярвинен заменя Миетунен

57′

ГОООЛ! Бърз отговор от страна на Славия! Отново Галин Иванов бележи, след като се оказа сам срещу Хиландер, стреля, топката се отклони в горната греда и влетя в мрежата за 2:1.

55′

ГООЛ! Нубиси изравнява - 1:1. Нападателят бе чудесно изведен от свой съотборник и с едно движение преодоля Стергиакис.

48′

Силен шут на Милчо Ангелов изпрати топката над надпречната греда.

45′

Начало и на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме! Славия се оттегля на почивка с още един гол аванс пред Илвес.

36′

ГОООООООООЛ! Галин Иванов бележи за Славия! Той получи пас от Милчо Ангелов около точката за дузпата и веднага стреля към вратата, отбелязвайки за 1:0.

32′

Разочароващ удар на Нубиси, който изпрати топката в трибуните.

31′

Най-доброто положение за Славия досега! Момчил Цветанов се отскубна от своя пазач и опита да комбинира с включващия се в атаката Йомов, но защитник на Илвес успя да изчистя в последния момент в корнер.

26′

Жълт картон за Галин Иванов

24′

Мартинов и Цветанов не се разбраха много добре и пасът на първия не се получи. Опасността за Илвес премина.

20′

Раздвижване пред вратата на гостите. Сашо Александров си пробва късмета от 30 метра, но топката не намери целта след удара му.

19′

Славия продължава да е по-дейният отбор на "Васил Левски", но "белите" така и не успяват да застрашат вратата на Илвес.

6′

Без опасности пред една от двете врати до този момент. Въпреки това, "белите" са по-активни на терена.

1′

15 Станисавлевич 8 Ярвинен

Днес от 19:00 часа Славия приема Илвес Тампере в мач-реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата ще се играе на националния ни стадион "Васил Левски".

"Белите" спечелиха първия сблъсък с минималното 1:0, но бяха по-добрият отбор на терена във Финландия.

Славия победи Илвес Тампере с 1:0 в първия си мач в Лига Европа

Момчил Цветанов донесе важна победа на Славия във Финландия!

"Белите" с преднина преди реванша в София

Не се очакват промени в състава на Златомир Загорчич, който в предишния двубой заложи на изцяло български играчи. Най-вероятно същото ще се случи и довечера в София.

Освен Славия, днес своя мач-реванш играе и ЦСКА, като "червените" гостуват на ФК Рига и имат същата преднина като "белите" пред своя съперник (1:0). Левски пък отпадна вчера от Лига Европа от Вадуц.

Ярко Вис: Срещу Славия трудно ще повторим това, което Вадуц стори с Левски

Треньорът на Илвес: Срещу Славия трудно ще повторим това, което Вадуц стори с Левски

"Ще се постараем да се представим достойно, дори и да загубим"