Без изненади завърши група "B" на Лига Европа. Класиралите се вече за следващата фаза Стандард (Лиеж) и Хановер 96 приключиха с победи.

Белгийците се наложиха трудно с 1:0 като гости на датския Копенхаген. Единственият гол в двубоя беше дело на Бачуаи в 31-ата минута.

Германците от своя страна поведоха за по-малко от 10 минути преди почивка на Ворскла (Полтава). Рауш откри в 25-ата, а в 33-ата Я удвои. Секунди преди края Безус върна чехите с точен шут от дузпа. Обрат през втората част нямаше, а феновете видяха и последния трети гол, дело на Собих в 78-ата за крайното 3:1.

В класирането след изиграването на всички мачове на върха е Стандард с 14 точки без загуба. Хановер е на втора позиция с три по-малко. Копенхаген има 5 точки, а Ворскла е с две на дъното.