Слован (Братислава) отстъпи пред Уулвърхемптън в двубой от груповата фаза на Лига Европа.

В среща от Група "К" на надпреварата домакините загубиха с 1:2, въпреки че бяха тези, които първи излязоха напред в резултата.

Шпорар даде преднина на Слован след 11 минути игра, като съставът от Братислава запази предимството си до края на първото полувреме.

Божиков с автогол при драматична победа на Слован в Лига Европа

Българският национал изигра пълни 90 минути

13 минути след паузата Саис вкара за 1:1, а обратът стана факт 6 минути по-късно, когато Хименес реализира поредната си дузпа за сезона за крайното 1:2.

Диого Жота се оказа принуден да напусне терена преди изтичането на редовното време, като получи червен картон, оставяйки състава си с човек по-малко на терена.

До изравняване на резултата обаче така и не се стигна.

Така Уулвс излезе втори в класирането след три изиграни мача в Европа, събирайки шест точки, докато Слован е трети с четири пункта.

Брага и Слован (Братислава) завършиха наравно 2:2