Брага и Слован (Братислава) си поделиха по точка, завършвайки 2:2 в двубой от група "К" на Лига Европа.

Бруно Виана откри резултата в 31-ата минута след асистенция на Андре Орта. В края на първото полувреме стражът на Брага Едуардо спаси с тяло дузпата на Спорар, но при добавката нападателят на словаците изравни резултата. В 63-ата минута португалците отново излязоха напред в резултата - Галено вкара страхотен гол от границата на наказателното поле. Три минути преди края авторът на първото попадение - Бруно Виана, си вкара автогол - 2:2.

Българският национал Васил Божиков не взе участие в срещата. След нея словаците са на първа позиция с четири точки при голова разлика 6:4, Брага са втори също с четири точки, но головата им разлика е 3:2.