90+3′
Турнир: Лига Европа Стадион: "Диего Армандо Марадона", гр. Неапол, Италия Зрители:
90+3′

Край на мача.

90+1′

Матео Политано връхлетя върху топката в наказателното поле, изстрелвайки я към десния ъгъл.

90′

Три минути добавено време.

87′

ГОЛ! Матео Политано! Нико Гонсалес загуби топката в наказателното поле на Барселона от Дрис Мертенс. Политано получи кълбото и го прати във вратата на Марк-Андре тер Стеген.

84′

Рики Пуч заменя Феран Торес.

83′

Лоренцо Инсиние е заменен от Андреа Петаня.

76′

Пиер-Емерик Обамеянг е заменен от Люк де Йонг.

76′

Педри напуска терена, а Нико влиза на негово място.

75′

Марио Руй е заменен от Адам Унас.

75′

Фаузи Гулам влезе за сметка на Виктор Осимен.

75′

Усман Дембеле заменя Адама Траоре.

74′

Пьотр Желински излиза, Дрис Мертенс влиза на негово място.

71′

Осимен! Футболистът бе изведен в наказателното поле по прекрасен начин след дълъг пас. Осимен шутира по диагонала, но топката мина покрай лявата греда.

70′

Инсиние прати топката във вратата на Барселона. Голът му обаче бе отменен заради засада.

68′

Фабиан Руис получава жълт картон.

62′

Серхио Бускетс излиза от терена, за да бъде заменен от Гави.

59′

ГОЛ! Пиер-Емерик Обамеянг! Многоходова акция на Барселона завърши с подаване на Траоре към габонеца, който бе в близост до точката на дузпта. С едно докосване Обамеянг насочи топката към горния десен ъгъл - 1:4.

56′

Пьотр Желински получава вълт картон.

54′

Мощен изстрел на Педри от границата на наказателното поле. Топката минава над вратата.

52′

Пьотр Желински бе изведен дълбоко в наказателното поле и се опита да шутира. Пике обаче се намеси и парира удара.

47′

Матео Политано се включва в играта, а Диего Деме напуска.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Жерар Пике! Жорди Алба пусна остро подаване по земя. Топката рикошира в крака на защитник и попадна в краката на Пике, който с премерен диагонален шут я прати във вратата.

41′

Центриране отдясно стигна до Виктор Осимен, който нахлу в наказателното поле, но не успя да стигна до голов удар, след като Роналд Араухо се намеси решаващо.

36′

Слаб удар от границата на наказателното поле от страна на Феран Торес. Алекс Мерет спасява.

32′

Инсиние напредна опасно, но защитата на Барселона успя да се справи.

Снимка 564857

26′

Обамеянг! Футболистът шутира от малкото наказателно поле, пращайки топката в близост до дясната греда.

23′

ГОЛ! Лоренцо Инсиние! Нападателят не сгреши от бялата точка.

22′

Дузпа! Марк-Андре тер Стеген препъна Виктор Осимен в наказателното поле. Съдията  Сергей Карасьов се консултира с ВАР и посочи бялата точка.

18′

Сержиньо Дест шутира от границата на пеналтерията, но топката мина покрай лявата греда.

Снимка 564856

13′

ГОЛ! Френки де Йонг! Феран Торес пусна хитър пас с пета към нидерландеца. Необезпокояван, Де Йонг напредна с топката, стигайки почти до линията на наказателното поле. Той отправи техничен изтрел, пращайки топката неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата.

9′

ГОЛ! Жорди Алба! Високоскоростна контра на Барса завърши с извеждащо подаване на Адама Траоре към защитника, който с десния крак успя да прати топката във вратата.

Снимка 564854

4′

Динамично начало на срещата. Двата отбора се втурнаха в опити да нанесат ранен удар.

1′