Турнир: Лига Европа Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители: 2948

Лудогорец - ХИК 2:0 в мач от Лига Европа

Лудогорец подпечата визата си за европейска пролет! "Орлите" накълваха ХИК в Разград

Вижте подробности

90+3′

Втори жълт картон за Райтала за удар срещу Спас Делев. Гостите остават с човек по-малко в последните секунди.

90+1′

Отменен гол на Лудогорец. Каули вкара топката в мрежата, но флагът на съдията е вдигнат за засада!

79′

Стражът на гостите спаси два последователни удара към вратата си. Първо отрази шут на Текпетей, а малко след това и на Игор Тиаго.

74′

Жълт картон за Терхо.

73′
Снимка 591019

Източник: startphoto.bg

67′

Тисера е заменен от Игор Тиаго.

64′

ГОООЛ! 2:0! РИК ДЖОНАТАН! Огромна грешка на финландците позволи на Текпетей да се откъсне сам срещу вратаря от центъра на терена. Той елиминира стража, но се засуети и бе затворен от противников защитник. Все пак успя да върне назад към нахлуващия Рик Джонатан, който от упор порази за втори път вратата на ХИК!

61′

Каули стреля опасно от около 15 метра, но ударът му премина встрани от вратата.

Снимка 591021

59′

Сантери Ваананен излиза, а Тони Коскела дава последни тактически указания на Насим Буджелаб.

58′

Пири Соири излиза от терена, за да бъде заменен от Каспер Терхо.

55′

Жълт картон за Хайтала.

Снимка 591004

52′

Нов голям пропуск за ХИК! Домакините атакуваха по десния фланг. Хетемай центрира успоредно на голлинията, а Хощика стреля отблизо, но самоотвержен шпагат на Сисиньо опази българската врата. Лудогорец оцеля.

48′

Лудогорец организира добра атака малко след подновяването на играта. Каули бе с топка в крака в наказателното поле и опита да центрира към своите колеги, но подаването му прехвърли всички и излезе в аут.

47′

Тони Коскела извършва смяна на полувремето. Мати Пелтола влезе на мястото на Дейвид Брауни.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Жълт картон за Сисиньо.

Снимка 591011

44′

Какъв шанс за ХИК! Оливие Вердон сбърка и подари топката на гостите. Лингман подаде към непокрития Абубакари, който от точката на дузпата стреля право във вратаря Серджио Падт. Нападателят на финландците пропусна много положения и в първия двубой между двата отбора.

39′
Снимка 591013

38′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!! 1:0!! ГРУПЕР! Якуб Пьотровски отне топката в полето на ХИК и комбинира с Рик Джонатан. Бързоногият бразилец навлезе в наказателното поле и хитро пусна пас с пета към захождащия Дани Групер. Израелецът си спря топката и със силен удар с левачката порази вратата на гостите. Стражът на ХИК със сигурност можеше да реагира по-добре в тази ситуация.

34′

Дейвид Брауни е първият, който влезе в тефтерчето на рефера.

32′
Снимка 591003

30′

Сблъсък между Пьотровски и Абубакари в центъра на терена. Гостите имат претенции за червен картон за удар в лицето на техния нападател, но съдията бързо охлади страстите им.

21′

Мощен шут на Недялков от границата на наказателното поле! Единственият българин в мача имаше неудоволствието да види как топката премина съвсем близо до целта.

Снимка 591008

17′

Домакините изпълниха корнер, при който Пьотровски бе оставен непокрит в наказателното поле на финландците и нанесе удар с глава, но след рикошет топката излезе в нов корнер. От втория ъглов удар не произлезе нищо.

13′

Вердон и Сисиньо не се разбраха, което позволи на Брауни да създаде опасност пред вратата, но Падт бе на мястото си и внимаваше.

Снимка 591005

9′

Гостите допуснаха грешка, позволявайки на Каули да изведе отлично Текпетей и той да напредне опасно с топката, но вратарят на ХИК излезе предвидливо и спаси.

6′

Леко предимство за българския шампион в първите минути на двубоя. Към момента обаче липсват опасни атаки и за двата отбора.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′