Турнир: Лига Европа Стадион: "Бенито Виямарин", гр. Севиля (Испания) Зрители:

Гропер се отличи с голям пропуск след като бе останал сам срещу Браво, стреля встрани.

80′

Игор Тиаго ще напусне терена, за да може Матиас Тисера да го замени.

75′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Рик Джонатан, овладя топката, която беше изчистена при ъглов удар и с техничен удар я прати стреля по земя, за да остави безпомощен Браво за 2:3.

70′

Бернард Текпетей бе заменен от Рик

69′

Десподов бе заменен от Спас Делев.

69′

59′

ГОЛ ЗА БЕТИС! Домакините пак увеличиха преднината си, отново с удар от границите на наказателното поле. Каналес мушна топката между краката на Пьотровски и отправи удар, за да мине топката и между краката на Падт за 3:1.

49′

Бърза контраатака на шамионите, завършила с удар от Тиаго, но без успех.

48′

Падт спаси умело удар от дистанция на Каналес, идентичен на този на Хоакин от първата част.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+1′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов изпълни от малък ъгъл последвалия фаул, топката мина с целия си обем голлинията. Съдията използва своя часовник със специалната технология, показващ, че има попадение.

44′

Жълт картон за Айтор Руибал и отсъден фаул от изгодна позиция за гостите.

41′

Жълт картон за симулация на Кирил Десподов.

39′

ГОЛ ЗА БЕТИС! Какво попадение за испанците! Хоакин отправи удар от границите на наказателното поле по диагонала и простреля мрежата на шампионите, необезпокояван от защитата на Лудогорец.

28′

Добра атака на Лудогорец, завършила с хубав изстрел на Каули по диагонала, но Браво се намеси умело и улови.

Снимка 587728

Източник: startphoto.bg

25′

ГОЛ ЗА БЕТИС! Домакините успяха да поведат в резултата след като Каналес шутира извън наказателното поле, Падт изби, топката попадна в Луис Енрике, който реализира за 1:0!

23′

Текпетей си освободи пространство за стрелба, но Браво се намеси и сложи край на опасността на "орлите".

15′

Текпетей даде добър пас към Тиаго, който подмина вратаря Браво и шутира, но встрани от вратата на Бетис.

Снимка 587726

9′

Домакините поискаха дузпа след съприкосновение на Луис Енрике със Сисиньо. Реферът нямаше основание да отсъди нарушение. Играта се поднови.

5′

Айтор Руйбал достигна до прецизно подаване на границата на наказателното поле, но не уцели добре топката и я прати високо над напречната греда. Доста лош опит.

3′

Ранен жълт картон за Шоу.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

90. Спас Делев

Днес, от 22:00 часа българско време, Бетис и Лудогорец излизат в мач от втория кръг на груповата фаза в Лига Европа. Българският шампион хвърли бомбата в първия кръг, побеждавайки Рома на Жозе Моуриньо с 2:1. Именно този успех даде основание на наставника на испанците Мануел Пелегрини вчера да предупреди своите футболисти, че разградчани не са тим, който може да бъде подценяван.

Атаката на Лудогорец пък е във вихъра си не само когато става въпрос за мачове от родното първенство, но и за тези в Европа. До този момент разградчани са изиграли 9 европейски срещи, в които са отбелязали 16 попадения.

Анте Шимунджа: Срещу Бетис ще бъде доста по-различно

"Не аз спечелих мача с Рома, а футболистите"

Именно там е и най-сериозната конкуренция за титулярни места. За двата фланга Анте Шимунджа ще избира между четирима състезатели - Кирил Десподов, Текпетей, Рик Джонатан и Спас Делев. Каули изглежда сигурен за позицията зад нападателя, а атаката най-вероятно ще води Игор Тиаго за сметка на Тисера.

Десподов: Да се надяваме, че ще победим и Бетис

"Гледахме видео на съперника"

Полякът Якуб Пьотровски ще е единият от двамата вътрешни полузащитници, а за негов партньор ще се избира между Мануел Шоу и новото бразилско попълнение Нонато, който вкара победното попадение срещу Рома.

Сигурни за титулярния състав в отбрана са Фон Витри, Антон Недялков, Оливие Вердон и Сисиньо.

От своя страна Бетис, който е считан от букмейкърите за един от фаворитеите за спечелване на турнира заедно с Арсенал, Манчестър Юнайтед и Рома, постигна победа с 2:0 като гост над ХИК преди седмица и със сигурност ще търси нов успех, който да му даде предимство пред "орлите" и римляните за едно от първите две места в групата. Съставът на Пелегрини обаче ще трябва да се справя без някои основни футболисти. Аут за мача поради травми са Набил Фекир, Хуанми, Виктор Камараса и Виктор Руис, а под въпрос е десният бек Сабали.