Авторът на второто попадение в срещата Робин ван Перси бе развълнуван след разгромната победа на тима си и възможността да отбележи гол, въпреки че се появи на терана като резерва.

"Каквото трябваше да направим, го направихме. Сега мечтаем за следващите мачове. Аз не се сърдя, че съм резерва, защото знам какво е естеството на футбола", сподели Ван Перси. "И както се вижда- не съм глупав, защото използвах шанса си и вкарах гол, след като се появих на терена в 55-ата минута.

Но имах труден сезон и сега наистина се почувствах щастлив, след като вкарах втория гол", добави още нападателят на Арсенал.