Английският вестник „Сън” разпространи новината, че мениджърът на националния отбор на „трите лъва” Стив Макларън е бил уволнен след вчерашната загуба от Хърватия (2:3), благодарение на която албионците ще пропуснат ЕВРО 2008.
Веднага след двубоя бившият наставник на Мидълзбро каза, че няма да напуска. Според членове на Изпълнителния комитет на ФА обаче Макларън трябва да си търси нова работа, тъй като вече не е ангажиран с националния тим.
Днес ще се проведе извънрeдна среща на ФА, след която трябва да стане ясно дали това, което твърди „Сън” е истина, тъй като никой не е обявил официално уволнението на мениджъра.
Ако бъде освободен преждевременно Стив Макларън ще получи 2,5 милиона паунда компенсация.
namo
на 22.11.2007 в 09:59:33 #10Капело е проявил интерес към вакантното място! Най-после истински треньор за тоя разпасан отбор
MightyAku
на 22.11.2007 в 09:54:11 #9жалко за анлгия и жалко за играчите който имат ама не разбраха че този отбор не струва не съм гледал силен мач на джерард и лампард в националния никгоа!!! един бекъм създаде за 30 мин повече интересни неща от тях 2мата общо за целия мач просто халфовете са ужас няма най накрая да се намери един който да ги построи като хората
ozzyvarna
на 22.11.2007 в 09:30:13 #8tози простак макларън трябва да го изгонят от албиона,да му се отнеме британското жителство и да се изпрати в британския корпус в афганистан
babait
на 22.11.2007 в 08:50:35 #7Amerikanec Регистриран на: 19.04.2006, 10:24 Пуснато на: 22.11.2007, 10:44 Защо не подава сам отскавка? ------------------------ Щата майка му е от Правец
Amerikanec
на 22.11.2007 в 08:44:00 #6Защо не подава сам отскавка?
insight
на 22.11.2007 в 08:35:07 #5Това е най-доброто, което можеше да се случи на Англия, че тоя не е никакъв треньор. А с отказа си да подава оставка показва, че няма и достойнство. Снощо трябваше не да се изнизва в тунела, като знаете какво, а да застане пред камерите и да каже "Вината за провала е моя и пожелвам на наследника ми успех.". Като мъж, а не да се крие като мижитурка. Сега щели да му плащат неустойка
Да му пуснат един японски филм да види как постъпват там при провал и да си плюе на петите! Голям мерак имаха да го изкарат треньор, ама то като не става човека. Голяма мъка за лобито на МЮ, че не могат да се бият в гърдите и да казват "See? Това е тренер от нашата школа." . А снощи коментаторите се убиха да повтарят, че видиш ли Славен Билич го надиграл тактически. А той е треньор с опит както всички знаем
Ама то човек или си го може или не.
За Макларън
Тия във ФА -
и сега са

kraso
на 22.11.2007 в 07:48:52 #4чичо пенчо за 5000лв на месец по добре ще го подреди тези албионци..................смотани
bateemo
на 22.11.2007 в 07:22:16 #3а ташакът е че този има наглостта да чака да го уволнят, вместо след провала да си подаде оставката като мъж..
Merengue
на 22.11.2007 в 07:16:25 #2Нали можете да смятате - един треньор направил пълна издънка, като НЕ КЛАСИРА отбора си, получава неустойка от 2.5 М паунда - това са 3.5 М евро или към 7 милиона лева. Ненормалници . . . Аз лично не харесвам английския национален отбора като игра, освен може би времето с Глен Ходъл, когото изхвърлиха тогава за глупоти.
Aha
на 22.11.2007 в 06:50:18 #1Какви са тези заплати, какви са тези неустойки?!? Е гати измислемия свят. Той не става за нищо, а тему дават милиони и то паунди?!? Не е тръгнал на добре този свят, не е... Стотици милиони гладуват, въпреки че се пукат от работа, а тези ритнитопковци лапат ли лапат