Селекционерът на Албания Ото Барич може да не води тима в мачовете със Словения и България.
В двубои от квалификационна група "G" за Евро 2008 на 24 март Албания приема в Шкодра словенците, а четири дни по-късно албанците гостуват на избраниците на селекционера Христо Стоичков на Националния стадион "Васил Левски".
75-годишният хърватски специалист е получил сърдечна криза, като е бил подложен на пълни медицински изследвания, чийто резултати трябва да станат ясни по-късно в понеделник.
Много е вероятно лекарите да забранят на Барич да води тима за предстоящите две евроквалификации.
Албанецът
на 19.03.2007 в 22:09:24 #6Да , АC MILAN , Албанец съм.
Taj Mahal
на 19.03.2007 в 15:01:01 #5този мсч незнам но в тирана ще ни спукат
Албанецът
на 19.03.2007 в 13:31:24 #4Mafiot
на 19.03.2007 в 12:41:30 #3И да ги води и да не ги води пак ги биеме шиптерите
Албанецът
на 19.03.2007 в 12:09:27 #2Пълни глупости. По добре си проверете от какъв источник я взехте тая информация.Човека ще пристигне в Албания в сряда за да води тима на лагер. Стига сте писали глупости без да имате верна информация по въпроса.
KRYIF
на 19.03.2007 в 11:47:51 #1А и е научил че Стилян се връща... Спукана им е работата на албанчетата. Пет-шест гола очаквам.