Суперзвездата на световния футбол Дейвид Бекъм получи разрешение от шефовете си в американския ЛА Галакси да се подготвя с клуб от родната си Англия за предстоящата евроквалификация на националния отбор срещу Хърватия на 21 ноември.


Бекс е само на три мача от заветния за всеки национален тим "Клуб 100". Той коментира решението на клуба си така: “Галакси не се сърдят. Те знаят, че се стремя да дам всичко от себе си за националния отбор”.


Според медиите на Острова Тотнъм и Ипсуич са готови да предложат на бившия играч на Манчестър Юнайтед да го приютят за тези две седмици.