България направи нулево реми като гост на Уелс в контрола, играна на стадион "Либърти" в Суонзи. Пред около 6000 зрители, включително и сериозна агитка на "трикольорите", двата отбора изнесоха много приятен и интригуващ двубой, в който преди всичко друго доминираха атакуващите действия.
Още от самото начало възпитаниците на Христо Стоичков опитаха натиск, но на два пъти Бербатов след пробиви на Мартин Петров и Георги Пеев не успя от чисти позиции да притесни по-сериозно вратаря на домакините Пол Джоунс.
Отговорът на Уелс дойде в 15-а минута, в която Петков трябваше да се намесва след удар на Райън Гигс от пряк свободен удар. Последваха нови добри изяви на Бербатов, който трудно бе спиран от защитниците на островитяните, но липсата на шанс и концентрация особено в завършващата фаза попречи на "лъвовете" да открият резултата.
До края на полувремето пред домакините се откри още един добър шанс, при който и дебютантът Игор Томашич оправда присъствието си на терена, избивайки от голлинията топката след изстрел на Ърншоу. През вторите 45 минути темпото на игра значително поспадна, за което вина имаха и двамата селекционери, заменили повечето от основните си футболисти.
Димитър Иванков се появи на вратата ни, Благо Георгиев, Здравко Лазаров, Светльо Тодоров, Георги Илиев и Йордан Тодоров също получиха шанс за изява. Джон Тошак от своя страна извади двете си звезди Райън Гигс и Крейг Белами и логично до края на мача така и не се стигна до ново чисто голово положение, с изключение на един опит за воле на Здравко Лазаров, който прати топката на сантиметри над гредата.
Така двубоят логично завърши при нулево равенство, като по този начин българският отбор направи генерална репетиция за началото на европейските квалификации. Възпитаниците на Христо Стоичков започват борбата с гостуване в Констанца на Румъния на 2 септември.
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:08:47 #260Като казах, литекс, сега ще видим и тоя банделовски дето се изпокара с всички треньори дето намери, явно поне има характер
, може и да пасне от дясно на защитата и С. Ангелов да смени Кишишев
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 13:05:34 #259SSS 16.08.2006 16:02 aman ot ludi praseta 16.08.2006 15:54 Като каза за Дедо Боре ч е бил грубичък се сещам последните години в Германия пуснат го резерва и до края на мача си изкарваше картона.Само тва даваха по спортните новини тогава за него....тука нямат смелост да му жадят картони....Но няма спор че е много добър.. Ми то за това е добре да играеш в големите отбори в дадена държава(Левски/цска/литекс) , за да не те гонят, а иначе ако имаше един 25 годишен с неговите качества щеше да е супер
giorgio
на 16.08.2006 в 13:01:32 #258ССС стига с тоя йовов бе пич не става и това е ако е на 20 г. да го вика ама 30 годишен пергиш досега щом не се е наложил няма смисъл да го вика
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 12:59:15 #257Критиканта 16.08.2006 15:53 Абе Бадема не се знае кога ще се оправи, да е жив и здрав и той може да помогне, ама тогава вече не знам какво ще прави Ицо щото ако и Мариян се оправи, Янев и Манчев се разиграят и Божинов и Янков все ги забравяме става ебаси конкуренцията и ако не се класираме тренера трябва да го пращаме в Барцилоната

aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 12:54:23 #256giorgio 16.08.2006 15:49 aman ot ludi praseta 16.08.2006 15:46 значи бербо не е играл при нас щото ние сме от Сливен а не цска и пак ти казвам че йовов е вече стар за да прави име в национала Какво значи стар, на 30 има още 3-4 год, стига само се подмладявали нали играем за да се класираме не да подмладяваме пак отбора, както е казал един класик има можещи и неможещи. А дедо боре не става не защото е дърт той и сега май търчи най-много, ами е бая грубичък и няма да завърши много мачове
Критиканта
на 16.08.2006 в 12:53:37 #255Като се има предвид характера на Мартин , няма начин да не му се наложи да пропусне поне един от мачовете ( за два жълти картона ) , тогава ще е интересно кой ще играе Електричката ли ? Мое мнение е че Бадема е най добре да бъде вписам в този отбор и когато се налага да играе или в средата на терена или като ляв халф с едно голямо АКО разбира се ......... т.е. започне да играе на ниво и постоянно та било то и в Страсбург .
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 12:50:43 #254Критиканта 16.08.2006 15:47 Да Телкийски играе супер ама само когато му скимне май , отнего всичко мога да очаквам ......... може да е играч на мача или пък да не отиграе една топка Играе така щото в Левски няма реална конкуренция за неговия пост. Я го сложи да се бори с благо за едно място
,
И двамата ще си вдигнат качествата а че имат такива никой не спори, сърбите са такива шовинисти че няма да вземат някой куц кон, особенно звезда и партизан
giorgio
на 16.08.2006 в 12:50:04 #253то и боримиров е във форма ама не върви вече да играе в националния нали
giorgio
на 16.08.2006 в 12:49:04 #252aman ot ludi praseta 16.08.2006 15:46 значи бербо не е играл при нас щото ние сме от Сливен а не цска и пак ти казвам че йовов е вече стар за да прави име в национала
Критиканта
на 16.08.2006 в 12:47:16 #251Да Телкийски играе супер ама само когато му скимне май , отнего всичко мога да очаквам ......... може да е играч на мача или пък да не отиграе една топка
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 12:46:41 #250giorgio 16.08.2006 15:40 пич левски не е национала там може да си играе ама на 30 и кусур години няма смисъл да почва с националния Е къде прочете да съм казал че шом играе в Левски заначи трябва да е национал? Тука говорим за България не за Левски/цска за това ти казвам да свалиш червените очила. Като гледам тия дето плюят М.Петров из форума са предим цесекари, да не забравяме че щяхте да биете и Бербо докато още играеше при вас. Казвам само и не вярвам някой да противоречи че трябва да играят само тия дето са в най-добра форма , а от ляво просто да има някой който да диша във врата на Марто за да се стегне малко
giorgio
на 16.08.2006 в 12:40:50 #249aman ot ludi praseta 16.08.2006 15:34 пич левски не е национала там може да си играе ама на 30 и кусур години няма смисъл да почва с националния
giorgio
на 16.08.2006 в 12:39:48 #248щото направи трансфер вече догодина ще го лансират пак да играе за да си вземат процента от нов трансфер
slavkov
на 16.08.2006 в 12:37:13 #247ССС - Верно Янев що не го вика Кучето?
ГЪЧО
на 16.08.2006 в 12:34:58 #246[video width=400 height=350]http://www.webpark.ru/uploads30/70vid_6.wmv[/video]
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 12:34:25 #245giorgio 16.08.2006 15:31 Пич свали червените очила
Играе тоя който е в най-добра форма, ако имаше сега един като ЛЕгендата, щях да гласувам с две ръце за него даже да беше капитан на цска
giorgio
на 16.08.2006 в 12:33:02 #244SSS 16.08.2006 15:31 какви разнообразни играчи ние не сме франция с 30 милиона негра за да имаме разнообразни играчи
giorgio
на 16.08.2006 в 12:31:45 #243ми то като ше играе йовов да върнат и легендата и кривие заеби
aman ot ludi praseta
на 16.08.2006 в 12:31:27 #242SSS 16.08.2006 15:28 Точно и аз за такажа тактика пиша от сутринта.Нещата ги виждам по същия начин.С атакуващи крила, бековете да ги дублират, а Стенли и Желизар(или друг по атакуващ халф) да помагат на Бербата. За мене в тоя отбор има само трима играчи който трябва да играчт даже и на куц крак:Г Петков, Стенли и Бербо, всички други си имат горе долу равностойни смени. Важното е да имат този стил на игра....и малко шанс
giorgio
на 16.08.2006 в 12:29:49 #241абе вие луди ли сте какъв йовов няма място тоя путьо в национала