Светослав Тодоров (на снимката) игра едно полувреме и помогна на своя Чарлтън да обърне Шефилд Уензди от 0:2 до 3:2 в среща от поредния кръг в Чемпиъншип.

Българският нападател бе сред резервите, но на полувремето замени неубедителния Маркъс Бент. Чарлтън губеше с 0:2 след първите 45 минути, но след почивката Светослав Тодоров раздвижи нападението на Чарлтън и помогна на домакините да обърнат развоя на мача.

Анди Рийд намали на 1:2 в 51-ата минута, а с два гола на Крис Ивелумо в 67-ата и 87-ата минути Чарлтън стигна до успеха.

Ивелумо отбеляза решителния трети гол след пас на българина.

Радостин Кишишев игра пет минути за Лестър при победата с 4:1 над Уотфорд. Българският национал се появи в игра в 85-ата минута на мача и за краткия си престой на терена успя да си изработи жълт картон за оспорване на съдийско решение.