Димитър Бербатов вкара супер гол със странична ножица, а Манчестър Юнайтед победи с 3:0 Уест Хем в третия кръг на Премиършип.
Миг магия от страна на българина му спечели овации на крака от феновете на "Олд Трафорд", а Уейн Руни и Луиш Нани се разписаха за първи път от месеци насам.
Юнайтед откри в 33-ата минута, когато Райън Гигс бе съборен в пенала, а Уейн Руни бе точен от бялата точка. Звездата на "червените дяволи" вкара първия си гол от 6 месеца насам и общо 14 мача, в които не бе поразявал вратата на съперника.
Бербатов и Нани изпуснаха добри възможности за гол, като особено фрапантен бе този на португалеца, който не успя от няколко метра. През втората част отново 18-кратните шампиони бяха господари на терена, а Луиш Нани се разписа след самостоятелна акция и силен шут с левия крак.
В 69-ата минута дойде и часът на Бербатов. Центриране от десния фланг стигна до българина, а тойс ефектна странична ножица препарира "героя" за Англия от Мондиала в ЮАР Робърт Грийн. Митко получи жълт картон, защото в радостта си след гола свали фланелката.
Малко по-късно Бербо бе заменен и обра овациите на публиката, а до края на мача Юнайтед спести сили за следващите важни мачове. Тимът от "Олд Трафорд" събра 7 точки след три кръга.
Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, Рафаел, Видич, Еванс, Евра, Флетчър, Скоулс, Валенсия, Нани, Бербатов, Руни;
Уест Хем: Грийн, Фубер, Габидон, Ъпсън, Илунга, Нобъл, Паркър, Барера, Дайър, Коул, Пикион.
ico17
на 28.08.2010 в 19:54:09 #32karamba boy
на 28.08.2010 в 19:53:45 #31ЕДИН НОРМАЛЕН ГОЛ ЗА ЕДИН ГОЛЯМ ОТБОР, НИЩО НЕ СТАНАЛО!! ЩЕ ГО ВИДИМ МИТЬОТО СРЕЩУ ПО СЕРОЗНИТЕ СЪПЕРНИЦИ
Pisatel
на 28.08.2010 в 19:53:13 #30119. nikipiki | 28.08.2010 22:37 klinsi да не би да лъжа? УЕФА го каза Евроидиоти №1 нужно ли е да поствам материали? това го знае всяко финладско дете ------------------------------------- Къде са ти доказателствата, кретенче
Това е Сфинска ЛЪЖА. НЯМА такова нещо 
raylight
на 28.08.2010 в 19:47:45 #29що се отнася до Левски, отборът записа няколко положителни рекорда през първото десетилетие на 21ви век: 1. Рекорд по най - много изиграни мачове в Европа в едно състезание 2. Рекорд по поредни домакински мачове в Европа без допуснат гол. 3. Първият Български отбор в ШЛ ...
Asparyx
на 28.08.2010 в 19:47:21 #28Carsten Jancker
на 28.08.2010 в 19:45:17 #27Без да поглеждам кой е срал в статията пожелавам внезапна смърт, за всеки който е писал против единственият ни играч играещ в европейски гранд ! Внезапна
ico17
на 28.08.2010 в 19:43:52 #26Калояне,нали сте били в един клас?Или втората или третата?
Става,да не се изплашиш? 
raylight
на 28.08.2010 в 19:41:46 #25do Paro Аз не съм плюл Бербатов и не съм искал да се махне от националния. Винаги съм го подкрепял, когато са го хулели невярно. Именно затова ме боли, че не е в националния отбор.
ico17
на 28.08.2010 в 19:38:47 #24rudy
на 28.08.2010 в 19:35:01 #2350 гол в премиер лигата
ico17
на 28.08.2010 в 19:34:16 #22ico17
на 28.08.2010 в 19:28:51 #21ico17
на 28.08.2010 в 19:27:52 #20Само Левски!Браво на Митко Бербатов-изваян футболист е!
Злобил
на 28.08.2010 в 19:05:17 #19Не съм ЦСКАрин ,ама с туй празнуване след гола на Бербатов с червената фанелка дали не беше символично , евентуално...
КомБат
на 28.08.2010 в 19:03:11 #18СЕНАТОР Понижавам те в плебей разбирачо
При 2-0 един гол на противника и изгубиш ли инициативата трепериш до края, нашият им спести сили, нерви и помогна за головата разлика. Аре у лево!
КомБат
на 28.08.2010 в 18:57:46 #17за мача Добра игра на Юнайтед, но прави впечатление нещо, което не е от вчера. Вкарат гол или два и следва страхотно отпускане, оставят противника да си разиграва коня и ако понякога късмета ги спасява, то срещу Байерн в ШЛ и срещу Фулъм миналия мач им изигра лоша шега. Съра ако не го оправи това доста зор ще видят. Освен ножицата на Бербо най ме изкефи в тоя мач двойния шпагат на Гигс и Скоулс, двамата "дъртаци" са просто уникални
paro
на 28.08.2010 в 18:53:43 #16Розова Dолина | 28.08.2010 21:34 Нали такива като тебе искаха да се махне, само тои ни измъкваше през последните 10 години =========== деба дебила дет си, колко гола отбеляза на ейре и италия ( най-важните мачове) =================================================== Не знам кой е дебила, но на теб мозъка ти е като на охлюв. Относно Италия и Ейре, не може ди си халф, да си защитник, че даже и да вкарваш голове, останалите дърводелци за какво са на терена. Както казах такива маймуни като теб дето футболен терен са виждали само на снимка, вие го изгонихте, сега спрете да мучите и си гледаите правилния футбол. Или ти мучиш, защото преди 2 седмици ти порна задника.
Morientes
на 28.08.2010 в 18:49:13 #15Митко покори Олд Трафорд , а Гонзо най добрия носач на куфари във Франция
mc solaar
на 28.08.2010 в 18:46:11 #14беше безсмислено да остава в националния - на него му трябва ОТБОР за да си покаже качествата ! иначе какво - в лесните мачове вкарва, обаче срещу силните противници - онези им е ясно че само на него разчитаме и му изхакат 2-ма стабилни защитници....най-доброто което може да се направи в такава ситуация е да открива пространства за съотборниците- и го прави ,но няма кой да се възползва....и за какво да хаби сили ? ако пък вземем ,че се класираме по някаква случайност - ше стане като на европейското - там пък по 3-ма го пазеха /с уточнението ,че за класирането на европейското и играта там - огромна заслуга имаше супер интелигентния футболист Мариян Христов, но у нас дебилите не го забелязаха/ и за какво да си троши нервите и краката за националния ,като е все тая.... по-добре да се концентрира върху оставащите му още 2-3 години професионален футбол
paro
на 28.08.2010 в 18:22:49 #13raylight | 28.08.2010 21:06 колкото се радвам, толкова ме хваща яд, че предаде България ============================================= Нали такива като тебе искаха да се махне, само тои ни измъкваше през последните 10 години, винаги го пазеха по двама защитници, но дърветата около него не можеха да се възползват, доста често бе контузван в националния и от това страдаше кариерата му в Манчестер, да не говорин, че при загуба всички си измиваха ръцете с него и Марин Петров. Нормално е накрая да вземе и да му писне. И днес Скоулс и Нани можеха да вкарат по два гола ако бяха съсредоточени. Излязоха Скоулс и Бербатов и Манчестер не могат да вържат два паса. Чудя се на Съра, защо не привлече Ван Дер Ваарт