Играчите на Саутхямптън са се окопали дълбоко в своето поле.

87′

Напрежение в полето на Саутхямтън след корнер. Защитата изчисти.

84′

Нов пропуск на Редмънд. Шейн Лонг проби от ляво на скорост и подаде успоредно на вратата. Редмънд достигна до топката и под малък ъгъл опита да прехвърли вратаря. Ловрен притича и изчисти от голлинията. Топката се удари и в горната греда.

83′

Ориги смени Фирмино.

82′

Джеймс Уард-Прайс влиза на мястото на Стивън Дейвис.

82′

Родригес излиза веднага след картона. Шей Лонг влиза на негово място.

81′

Играчите ба Саутхямптън пресират дълбоко, когато топката е полето на съперника.
Родригес получи картон при грубо влизане.

79′

Родригес стреля с левия крак в аут. Топката му беше подадена триково от Редмънд.

77′

Отново играчите на Ливърпул разиграха дълго топката и я загубиха след лошо подаване.

74′

Стъридж носи лист в себе си и го показва на Лалана - тактически указания.

73′

Хойберг заменя Жорди Класи, който е контузен.

71′

Родригес изведе с пета Редмънд от ляво. Центрирането беше пресечено от защитата.

69′

Лейва блокира Ромеу при опит за контра на домакините. Съдията свири все пак фаул.

68′

Темпото на мача се вдигна след влизането на Коутиньо.

66′

Редмънд изведе Соарес от дясно. Седрик беше под малък ъгъл и стреля до близката греда.

65′

Коутиньо финтира от ляво и влезе в полето. Топката му беше избита в корнер.

64′

Тадич получи картон за реакция на съдийско решение.

61′

След 6 седмици и половина отсъствие Коутиньо влиза на мястото на Вайнлдум.

60′

Слаб удар на Фирмино в обсега на Фостър.

59′

Лалана шутира лошо от границата на наказателното поле.
Коутиньо се подготва да влиза в игра.

57′

Нищо съзидателно за Ливърпул в атака повече от 10 минути след почивката.

Снимка 272498

56′

Стъридж лекичко падна в наказателното поле. Публиката го освирква.

54′

Ван Дайк стреля под малък ъгъл от ляво след пробив. Кариос улови с лекота.

53′

Тадич опита да изведе свой съотборник след контра, но защитата се справи.

52′

Центриране на Милнър от ляво и Ван Дайк чисти за пореден път.

48′

Тадич стреля от фаула от дясно. Милнър изби в корнер с глава.

47′

Милнър свали на земята Соарес, който влизаше в полето на Ливърпул от дясно.

45′

Югрен Клоп гледа лошо. Без промени в двата състава.

45+1′

Нейтън Редмън вкара единствения гол, но можеше да е отбелязал хеттрик.
Ливърпул играе безидейно, макар че владее топката през по-голямата част от времето.

Снимка 272495

45′

Клаван отне топката от Родригес, който се опита да остане сам.
Домакините имат само 34% владение на топката, но можеха да водят с по-сериозен резултат.

44′

Редмънд изпусна да вкара втори гол. Той съвсем сам в полето стреля, но Кариос спаси.
Бертранд финтира от флагчето за корнер към полето. След което Тадич подаде на Редмънд.

42′

Родригес догони една топка до аут линията и центрира. Нападателите на домакините бяха хванати и никой не скочи за топката.

40′

Съдията най-сетне свири фаул за домакините след нарушение на Лалана в центъра.
Коутиньо започна за загрява преди почивката.

39′

Милнър опита да изведе Фирмино, който не можа да задържи топката в игрището.
Юрген Клоп е недоволен от играта на своя отбор.

37′

„Светците" пренесоха играта по напред.

36′

Удар на Родригес след обръщане от границата на полето. Топката беше избите в корнер.

33′

Лукас събори Сораеш до наказателното поле на Ливърпул отдясно. След топката той отнесе и крака на Седрик, но съдията отново не свири нищо.

29′

Милнър центрира от фаул. Топката прелетя над всички играчи. Ливърпул продължава с подобни безмислени центрирания.

27′

Ливърпул пак се опитва да оказва натиск. Домакините са се дръпнали и ще дебнат за нов шанс.

20′

ГООООЛ! Нейтън Редмън сам срещу Кариос го преодоля. Нападателят беше изведен след чудесна комбинация между Тадич и Родригес. Вторият изведе Редмън, който се измъкна от засадата.

Снимка 272494

19′

Кариос спаси с крак удар от близо на Редмън, който беше останал сам в близост до вратата.

18′

Редмън падна, след като беше повален от Ловрен, но съдията остана безмълвен.

17′

Фирмино стреля от въздуха, след като Лалана му свали топката в полето на домакините. Топката отиваше под гредата, Форстър изби в корнер.

15′

Това е осмата среща между двата отбора за Купата на Лигата. Саутхямптън е играл най-много мачове в Ливърпул в този турнир.

12′

Все още няма реално положение за гол.

Снимка 272490

10′

Проблеми за Ван Дайк, който е паднал на терена.

7′

Саутхямптън остава Ливърпул да води играта.

3′

Емре Джан овладя топката в полето на Саутхямптън след подаване на Стъридж, но я изпусна да излезе в аут.

1′