Мениджърът на Уигън Роберто Мартинес се закани, че неговият тим ще изненада Челси в последния кръг на Чемпиъншип и ще му отнеме титлата. Победа е нужна на "сините", за да триумфират.
"Вече победихме Челси този сезон. Справихме се и с тимове като Арсенал и Ливърпул, така че знаем как да противодействаме на грандовете. За нас е чест, че имаме възможност да участваме в битката за титлата. Ще излезем с най-добрите си футболисти на "Стамфорд Бридж" и ще се опитаме да помрачим триумфа на Челси", закани се мениджърът на "латикс".
Уигън е предградие на Манчестър и техните фенове се надяват, че клубът им ще успее да помогне на Юнайтед в битката за титлата.
D0n Kurleone
на 04.05.2010 в 20:54:14 #89По-драматичен по-резултатен по-отборен
D0n Kurleone
на 04.05.2010 в 20:51:58 #88По-грозен по- 'убав ?
D0n Kurleone
на 04.05.2010 в 20:51:37 #87Didogun К'ъв беше футбола преди и след Хейзъл в Англия ? По-бърз,по-бавен,по-твърд,по-мек и т.н..
Didogun
на 04.05.2010 в 20:49:23 #86137. D0n Kurleone | 04.05.2010 23:46 Станали хубав мач ? .................................. Заряд голям, публика голяма,изпотрошиха си краката.... и топката- типикъл Не беше зле.
fenmufc
на 04.05.2010 в 20:47:12 #85ФК Лузърпул - Нотин хъстъри ин ласт туентийн иърс агоу
D0n Kurleone
на 04.05.2010 в 20:46:40 #84131. Didogun | 04.05.2010 23:42 Детелините взеха победа за статистиката.... и за кеф на тренерчето си. Не го знам кое е... някво младо и ръждиво. ---------- Станали хубав мач ?
fenmufc
на 04.05.2010 в 20:45:23 #83fenmufc
на 04.05.2010 в 20:42:56 #82Черно-бял Тези трите легенди на Юнайтед за които говориш, имат повече трофеи от целия ФК Лузър!
Нещо да имаш да добавиш по въпроса? 
Didogun
на 04.05.2010 в 20:42:52 #81Детелините взеха победа за статистиката.... и за кеф на тренерчето си. Не го знам кое е... някво младо и ръждиво.
Sagazvamy
на 04.05.2010 в 20:39:55 #80123. fenmufc | 04.05.2010 23:35 Сегавгъзати Шибаняк, тоя на снимката ти - той ли е последния дето е виждал Лузърите шампиони? Чуди се Само да припомня: Последната титла на Лузърпул е от сътворението на света. А последнатаим (и най-голяма) радост е загубата от Челси, онзи ден! Намига добре де, добре --------- На въпроса ти - не. А иначе единия от твойта снимка явно е старото гадже на Скоулс. Щото сега е сменил с Невил. http://www.youtube.com/watch?v=EPsi-bYoorw&feature=related Доволен ли си, смотан?
D0n Kurleone
на 04.05.2010 в 20:39:14 #79sаffrоn И аз нямам нищо против обикновенните евреи.За жалост те честто са използвани от богатите евреи и големите клечки в цялата картинка.Само,че не се знае дали Грант е от "обикновенните" евреи.
fenmufc
на 04.05.2010 в 20:36:24 #78D0n Kurleone | 04.05.2010 23:31 117. fenmufc | 04.05.2010 23:29 Черно-белия --------- За мен ли става дума ? __________________

Sagazvamy
на 04.05.2010 в 20:36:19 #77121. sаffrоn | 04.05.2010 23:32 114. Sagazvamy | 04.05.2010 23:27 сегавгъзами ... hillsborough and hayzel ... thats your history!! Идея =========== Ти жена ли си? Ако да - доста си грозна. Ако не - значи си травестит. ----------------------------- аз съм на маикати тъпкача! Намига Смее се ----- Вече няма ако. Не си нито грозна жена, нито красив травестит. Явно си грозен травестит...
fenmufc
на 04.05.2010 в 20:35:24 #76Сегавгъзати Шибаняк, тоя на снимката ти - той ли е последния дето е виждал Лузърите шампиони?
Само да припомня: Последната титла на Лузърпул е от сътворението на света. А последнатаим (и най-голяма) радост е загубата от Челси, онзи ден!

wall
на 04.05.2010 в 20:34:23 #75Sagazvamy, това Руунчо никога няма да го направи.
fenmufc
на 04.05.2010 в 20:32:04 #74Чукайте сегавгъзаму и всички фенове на Курвапул, с изкление на Буква П и ОнДъКок..ааа Коп

Sagazvamy
на 04.05.2010 в 20:31:31 #73117. fenmufc | 04.05.2010 23:29 Черно-белия Ти понеже си по-умен ми отговори на въпроса: Курвите на Англия титла кога? Чуди се Чуди се Смее се ====== Ти понеже си по-тъп ти отговарям - този сезон, ако "Челси" се издъни срещу "Уигън" и "Курвите на Англия" си вземат последния мач. Доволен ли си мухльо?
D0n Kurleone
на 04.05.2010 в 20:31:02 #72117. fenmufc | 04.05.2010 23:29 Черно-белия --------- За мен ли става дума ?
fenmufc
на 04.05.2010 в 20:29:21 #71Черно-белия Ти понеже си по-умен ми отговори на въпроса: Курвите на Англия титла кога?

Sagazvamy
на 04.05.2010 в 20:29:11 #70wall, туй пък ся що ми го каза? к'во искаш пък ти?