Кристъл Палас записа трета поредна победа в английската Висша лига, след като надделя над Уотфорд с 1:0. Единственото попадение в мача реализира Джордан Аю в 28-ата минута.

Нюкясъл пречупи Саутхемптън с помощта на ВАР

"Свраките" вкараха победното попадение в 79-ата минута

Уотфорд започна отлично на "Селхърст Парк", но удари на Дукуре и Хюз не затрудниха вратаря на домакините. След почивката Палас, който записа и трети пореден мач без допуснат гол, беше близо до удвояване на преднината си чрез Заха и Бентеке, който отправи отличен удар със задна ножица.

През второто полувреме играта беше накъсана. Мощен удар на капитана на гостите Трой Дийни накара Гуайта да проявява рефлекса си. Вратарят се справи добре и след удар на Дукуре с глава.

Тимът на Рой Ходжсън, който поднови договора си с тима е десети в класирането, но е само на четири точки зад петия Уулвърхемптън и може да мечтае за участие в Евротурнирите.