Един от най-популярните английски футболни клубове - Евертън, продължава със стремглавото си пропадане в Премиър лийг. Макар и отборът да беше поет от Франк Лампард, резултатите на "карамелите" не се подобриха особено, а доказателство за това е и днешното поражение от Уулвърхямптън с 0:1.

Ливърпул победи Брайтън с 2:0 във Висшата лига

Лесна победа за Ливърпул над Брайтън

8 пореден успех

Така с оглед победата и на Уотфорд, мърсисайдци са само над чертата заради по-добрите си показатели спрямо лондончани. Уулвс пък вече са в серия от два поредни успеха, след като преди това паднаха последователно цели три пъти.

Единственото попадение в срещата реализира капитанът на гостите Конър Коуди в 49-ата минута. Бранителят остана в наказателното поле на съперника след провалено статично положение. Това се оказа и най-доброто му решение, тъй като секунди по-късно засече с глава чудесно центриране на Рубен Невеш.

В 79-ата минута домакините останаха с човек по-малко заради втория жълт картон в рамките на 180 секунди на Джонджо Кени.

Манчестър Юнайтед победи Тотнъм с 3:2 във Висшата лига

Роналдо пренаписа историята на футбола при драматична победа на Манчестър Юнайтед