Отборите на Евертън и Тотнъм не се победиха в последния двубой от програмата на 29-ия кръг във Висшата лига - 1:1. Срещата на "Гудисън Парк" предложи множество интересни мигове, а освен двата гола, в статистиката ще останат и същия брой червени картони.

Манчестър Юнайтед загуби от Нюкасъл с 0:2 в мач от Висшата лига

Нюкасъл матира и измести Манчестър Юнайтед от третата позиция

Вижте подробности

Гостите дебютираха под ръководството на временния мениджър Кристиан Стелини, който пое контрола над клуба след уволнението на Антонио Конте. Специалистът беше близо до това да изведе своя тим до успех, но...

Всичко се разви повече от добре за лондончани, тъй като Евертън остана с човек по-малко в 58-ата минута заради безумни действия от страна на Абдулай Дукуре. Спърс с възползваха от численото си превъзходство и в 68-ата минута Хари Кейн беше точен от дузпа.

Болтън спечели Трофея на футболната лига в Англия

Бивш отбор на Мартин Петров спечели Трофея на футболната лига в Англия

На финала на турнира "свинските крачета" надиграха с 4:0 Плимут Аргайл

Нещата рязко се промениха, при това към лошо за Тотнъм, след като Кристиан Стелини реши да пусне в игра Лукас Моура в 82-ата минута. 360 секунди по-късно, бразилецът си изкара директен червен картон и така даде импулс за финален натиск на "карамелите".

Възпитаниците на Шон Дайш дадоха всичко от себе си и важната за тях точка беше подсигурена от централния бранител Майкъл Кийн в 90-ата.

Тотнъм измести Манчестър Юнайтед от четвъртото място, имайки 50 точки като "червените дяволи", но по-добри показатели. Проблемът за столичани е, че са с два мача повече спрямо Юнайтед. Евертън е под №15, но мърсисайдци са само на точка от зоната на изпадащите.

Уест Хям победи Саутхямптън с 1:0 в мач от Висшата лига