Брендън Роджърс смята, че равенството, до което неговият отбор достигна в края на двубоя срещу Манчестър Юнайтед, е най-малкото, което играчите му са заслужавали от мача. Според ирландецът Лестър е бил по-добрият отбор през първото полувреме.

"Мисля, че това бе един добър мач между два атакуващи отбора. Имаше много добри неща в нашата игра. Защитата и контра-пресата бяха много добри. Такива, каквито трябва да бъдат срещу отбор като Манчестър Юнайтед, който пробива толкова бързо.

Изоставахме с 1:2, но не загубихме ентусиазъм и увереност. Да изоставаш срещу отбор, който играе толкова добре, и да не се предадеш, показва какъв манталитет имат тези играчи. Мисля, че точката е най-малкото, което заслужавахме.

Маркъс Рашфорд имаше възможност в самото начало, но след това мисля, че бяхме по-добрият отбор през първото полувреме. В някои ситуации късметът ни обърна гръб. Варди показа, че е реализатор от Топ класа", сподели опитният специалист.

Лестър Сити и Манчестър Юнайтед завършиха 2:2

Лестър Сити и Манчестър Юнайтед не излъчиха победител в зрелищен мач с четири гола