Наставникът на ЦСКА Адалберт Зафиров заяви, че той определя състава, а Димитър Пенев се води старши треньор по документи, заради притежавания от него лиценз Про.
"Нямам право да бъда старши треньор, защото ми трябва лиценз Про, а аз имам лиценз А. Димитър Пенев има лиценз Про и затова се води старши треньор по документи. Пенев идва, оглежда, казва да или не и продължаваме да работим. Аз определям състава с моите помощници. Засега нямаме различия с Димитър Пенев. Обстановката в съблекалнята в момента е прекрасна", коментира треньорската ситуация в ЦСКА Адалберт Зафиров в актуално студион Дерби.
Зафиров е категоричен, че футболистите на ЦСКА са добили самочувствие след двете победи над Литекс и Славия и вече имат сили да играят на ниво важните мачове до края на сезона. Треньорът каза още, че има амбиции да продължи да води ЦСКА и след края на първенството, но това зависи изцяло от собствениците на клуба.
"Аз бях най-подходящ да заменя Андоне, защото бях най-близо до отбора и бях наясно със състава. Изцяло зависи от собствениците на клуба кой ще бъде треньор другия сезон. Аз имам желание да работя за ЦСКА, но това зависи от ръководството", коментира Зафиров.
Бившият капитан на "червените" се надява, че намиращият в отлична форма французин Елиот Гранден ще остане в ЦСКА и през следващия сезон. "Да се надяваме, че Гранден ще остане в ЦСКА. Той е качествен футболист, въпрос на време беше да се адаптира към нашата действителност. Той идва от Франция, където се играе на хубави терени. Беше малко в стресова ситуация в началото, но вече навлезе в нашия футбол и мисля, че го чакат още по-добри мачове", каза Адалберт Зафиров.
злобул
на 26.04.2010 в 21:40:57 #184348. barbulator | 27.04.2010 00:34 злобул славия цял сезон играят ли? толкова много уговорени мачове нз да е имало друга година................ ================================================ аз отдавна съм на мнение , че трябва да извадят мачовете от бг-шампионатът от букмейкърските тиражи . то бива , ама тея нашите се уляха бе . и при батето се изиграха доста циркове , но това първенство мина всички граници , чак вече не ми се и гледа .
ricar
на 26.04.2010 в 21:39:34 #183Младенов е най-слабият тренъор водил ЦСКА в евротурнири в историята май.
rincewind
на 26.04.2010 в 21:39:32 #182злобул във всеки клуб има отговорности, костадинов беше спортен директор май, а? т.е. той казва, това може ли да го направим? тоя може ли да го вземем? и някой одобрява? кой одобрява? костадинов ли? таратанци!
Xa-x@v
на 26.04.2010 в 21:38:56 #181354. rincewind | 27.04.2010 00:36 Батето каза,че до 5 години сме с аматьорски футбол.Мисля,че няма какво повече да се добави
Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 21:38:06 #180барбулатор Което не значи, че мача е продаден, може да има подценяване
Барбулатор - Берое - Левски, уговорка за овър нямаше, пробвай пак
Барбулатор - Не е тайна, че Стара Загора мразим Пловдив
, защо трябва да сме продали мача със Сливен 
rincewind
на 26.04.2010 в 21:38:02 #179ricar че къв ртеньор беше пената? той и сега е тъп, има една приказка, кажи му спортист и не го обиждай повече зафето си е добре, поне иска да успее тройчо ако дойде кво ше стане
погребваме цеца
злобул
на 26.04.2010 в 21:37:53 #178346. rincewind | 27.04.2010 00:33 и пак между друото, костадинов не вярвам умишелено да си позволи да ощети родния си клуб! ========================================================= ами лиценз гейт какво беше . костадинов нима не знаеше че ще им зимат лиценза ? ....ама май препочете да си мълчи защото и той яде от томовите комисионни . струва ми се налудничаво един човек хем да е член на бфс хем спортнотехнически директор в цска по едно и също време и да не знае какво ще се случи с отбора му , смех . за орманджиев , михов , за лечков какво да кажем , не бяха ли и те в същото бфс което отне лиценза на чорбата , ..................ама после тара им е виновен . свинска история
Xa-x@v
на 26.04.2010 в 21:36:42 #177Уил,сега като приеме Торпедото да стане треньор,пак ще има приказки от хиляда и една нощ
rincewind
на 26.04.2010 в 21:36:37 #176хахав, за стенли бих плакал, но за барби едва ли и то не заради друо, нямаме отбор за него ако 10 души са точни става, да бягат, той да се открива да пусне пас .. да вкара .. но при нас е само мърди един стилян плюс 2-3 напъвки (забравих никиту;) )
Xa-x@v
на 26.04.2010 в 21:35:21 #175ricar
на 26.04.2010 в 21:35:17 #174аз сьм от Левски,ако говориш на мен а и не си прав какъв тренъор е Зафиров я помисли
rincewind
на 26.04.2010 в 21:34:09 #173ricar сам си говоря дано някой ме чуе но сте тъпи кат гадулки по гроздобер
Xa-x@v
на 26.04.2010 в 21:33:25 #172Барбулатор,такива като Ефенберг в Германия ги има много.Ние не сме Германия,че всеки ден да имаме таланти,като Костадинов.В скоро време след,като прекратят с футбола Бербатов,Марто и Стенли,ще ти не си плаче.Мачове,като тези с Кипър ще бъдат ежедневие.
rincewind
на 26.04.2010 в 21:33:20 #171и пак между друото, костадинов не вярвам умишелено да си позволи да ощети родния си клуб! имате малко юноши! аз поне знам за двама само ;) ценете си ги! това прави клубът силен и успешен затова сега сте на тоя хал, за толкова години само са лапали от вас и искат пак, комунизъмЪт ви пращаше всичко най най, но защо ли всеки се идентифицира с вас само когато става дума за кинти? замислете се и си подкрепяйте хората излезли от школата ви
ricar
на 26.04.2010 в 21:32:47 #170райс на кого говориш
ricar
на 26.04.2010 в 21:31:13 #169Класен футболист сьщо като бате Насо но като него душата му е мръсна салфетка не бих му дал и Сторгозия да ръководи камо ли ЦСКА
злобул
на 26.04.2010 в 21:30:40 #168"Зафиров е категоричен, че футболистите на ЦСКА са добили самочувствие след двете победи над Литекс и Славия и вече имат сили да играят на ниво важните мачове до края на сезона. " =================================================== то едни мачове взеха , малееееее . селяните първото полувреме можеха да ги бият с колкото си искат , а второто спряха да играят , за славия кво да кажем , изобщо игра ли се такъв мач ?
)
rincewind
на 26.04.2010 в 21:30:08 #167караиванов ставаше, вие не ставате колкото и да ви е страно мисля, че и едномъдий ставаше като футбалер беше пълна нула що се отнася за национала, но като треньор ви вдигна и най-тъпото е че го разкарахте зафето обаче е пич, признавам а и не може да разчитате вовек и веков на бай ви пенчо но главното е кво ше измъдрят клошарите, всичко друго е между другото
Розова Долина Казанлък
на 26.04.2010 в 21:29:58 #166барбулатор Берое - Сливен не беше уреден, ти не следиш из късо Берое , но титулярния състав в този мач беше на пейката
барбулатор, мач имаше - просто Берое не игра с титулярите, а и изпаднаха в дупка след победата над черноморец в сливен
барбулатор, мача Берое - Левски беше уреден не от към страна на краен победител 
Xa-x@v
на 26.04.2010 в 21:29:19 #165Барбулатор,нали знаеш,че на Костадинов не му дреме дали го харесват.Те обикновенно са тези на които им показа среден пръст при победата над Германия след СП в Америка.