ЦСКА е продал свой играч на Дженоа, твърди изданието tuttomercatoweb.com.
Георги Чорбаджийски, който води подготовка с първия тим в Турция и участва в контролата срещу Стал (Миелец), е заминал за Италия.
"Дженоа с удар за бъдещето. Клубът купи Георги Чорбаджийски, 17-годишен атакуващ халф, пристигащ от ЦСКА. Той се смята за един от най-големите таланти в българския футбол. Играчът ще пристигне в Италия утре", твърди медията.
1948asentseto
на 29.01.2022 в 09:37:53 #8Педерло, edin_chovek има чест, не би направил такова нещо. Също така е достоен за уважение форумист
, за разлика от башибозука Кучеффф
cskafan
на 29.01.2022 в 08:30:39 #7Стратегията да се продават талантите ни на 17-18 години не работи - особено в Италия. Да видим какво стана с Вутов, Радослав Цонев, Краев, Антов... Защо не вземем пример от сърбите и хърватите, които продават играчите си за по 10-15 милиона, след като вече са се наложили в първенствата си?
edin_chovek
на 29.01.2022 в 08:15:13 #6Писна ми от тия кьор-фишек статии . Пуснете примерно - Педерло отново бе пробит отзад , Кучев ограби отново денонощния в Младост , някви е такива
MM61
на 29.01.2022 в 06:33:41 #5Бря!Пак продадохме!То ясно,че ще почне с примаверата и е далече от основния състав,но е Италия!Макар и от лятото най-вероятно са в серия Б,главното е да сполучи момчето!А ЦСКА още веднъж доказа,че не само може да продава,а и да създава!!!
1948asentseto
на 29.01.2022 в 04:49:00 #4Престижен трансфер, успех на малкия Чорбалан!
Bloody_Sword
на 29.01.2022 в 02:50:15 #3Ако е вярно - успех му пожелавам!
kanchu
на 29.01.2022 в 00:14:16 #2Младия Борносузов повече от година е в Дженоа и явно са доворни от него, та взимат още една перла от школата ни...
krasimirov
на 28.01.2022 в 22:20:45 #1Aко това е истина.... aз лично съм cъc смесени чувства. От една страна, не сме се порадвали на играта на това момче в първия отбор. Не можем и да игнорираме фактът, че всички подобни трансфери на родните таланти на запад от последното десетилетие са пълен провал. От друга страна, ЦСКА печели пари и съм сигурен, че запазва и добър %. Ако на Гошо му потръгне там и се развие може да направи голяма кариера. Пожелавам му успех! Завинаги един от нас !