ЦСКА се върна на върха в "А" група, след като в мач от 16-ия кръг на първенството победи като гост Беласица с 3:0.
Срещата между двата отбора се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, а попаденията за столичани реализираха Йордан Тодоров, Давид Силва и Дормушали Саидходжа през първото полувреме.
Мачът бе официален дебют за двамата треньори - Ивайло Аспарухов (Беласица) и Любослав Пенев (ЦСКА), които записаха първи двубои начело на отбори от "А" група.
Благодарение на победата ЦСКА излезе начело във временното класиране с актив от 35 точки. Втори и трети са Левски и Литекс, които все още не са изиграли двубоите си от първия кръг на пролетния дял.
Беласица е на последната 16-а позиция с едва 10 спечелени точки.
В следващия кръг момчетата на Любослав Пенев приемат на "Българска армия" Сливен, а Бела гостува във Варна на Спартак.
КОМЕНТАР НА МАЧА ПО МИНУТИ ТУК !
БЕЛАСИЦА - ЦСКА 0:3
0:1 Тодоров (18')
0:2 Силва (25')
0:3 Саидходжа (42')
СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:
Беласица: Манолов, Ирмиев, Бикай, Пътников, Генов, Софрониев, Огнянов, Ковачев (Михайлов 46'), Дюлгеров (Карачоров 71'), Йорданов (Сертич 57'), Бижев
ЦСКА: Петров, Минев, Котев, Иванов, Машадо, Тодоров (Тонев 57'), Янчев, Маркиньос (Маркес 79'), Силва, Мигел, Саидходжа (Тошев 70')
Главен съдия: Станислав Тодоров
Стадион: "Христо Ботев", Благоевград
Oho Boho
на 07.03.2009 в 15:56:17 #43Аристо, Говеда сме! Газим!
Ами вие с вашия зоовид къде сте тръгнали, едва ли не! 
APOCALYPSE
на 07.03.2009 в 15:54:55 #42КОЙТО ПАК Е С ТРЕБЪЛА ======================= естествено, че е с требъла.... ама у гъзо!

aristo
на 07.03.2009 в 15:54:54 #41Признат грях,половин грях-ГОВЕДА СТЕ!

dean_box
на 07.03.2009 в 15:54:15 #40НА ГАЛАКТИКО МАЙКА МУ ЧАКА РАБЕХ http://4.bp.blogspot.com/_i8_z-b3lkDo/SSWfTVSvTlI/AAAAAAAAAAc/s1aisDVrjG0/s400/fatass_black.jpg
УмеренЦСКА
на 07.03.2009 в 15:54:05 #39Гледайте само какво пишат по пресата (цитат от Спортал, съвпадащ с "информацията" от ДонБалон) Пред "Тема Спорт" вчера човек от Изпълкома на БФС потвърди информацията, като добави, че в централата ще започне разследване кой и защо е разрешил на "армейците" да регистрират състезателите си. "След като ЦСКА изиграе мача си с Беласица, най-вероятно ще има жалба от петричани за неправомерно картотекиране. Следва служебна загуба за шампионите не само в Благоевград, но и във всеки следващ техен двубой", обясни футболният функционер. Кой ли е този "човек от Изпълкома? Лично наша скромност подозира, че това е Емил Костадинов...
Oho Boho
на 07.03.2009 в 15:54:05 #38УмерЕнЦСКА
dave
на 07.03.2009 в 15:53:49 #37Еййй, тва ГУВЯДАТА вечно втори, и вечно мучат... Не мога ги разбера...

Argy
на 07.03.2009 в 15:53:42 #36Жалко само ,че и И.Петров пак е титуляр, на всяко центриране увисва....дано Паредес ги светне да пускат Караджов....или да намерят свестен вратар Като се оправи В.Манчев говедата ще ги изкъртим....мамка им рогата,уплашиха се и го контузиха умишлено ...
APOCALYPSE
на 07.03.2009 в 15:53:33 #35А бе че сте говеда си е факт, ама не газите а сте згазени обикновено я от фински колоездачи, я от белоруски трактори....





Oho Boho
на 07.03.2009 в 15:53:20 #34Пънчер, 50-60 хиляди бяхте. Защо заблуждаваш
galaktiko
на 07.03.2009 в 15:53:17 #33Столицата на България, София, е домът на ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ СОФИЯ и градът в който феновете на ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ са в пъти повече от натулузените свине
дали ви харесва или не си е ваш проблем....
аре за ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ СОФИЯ КОЙТО ПАК Е С ТРЕБЪЛА 
APOCALYPSE
на 07.03.2009 в 15:51:50 #32А е как така ше дадат слуебна като те самите са разрешили картотекирането...... хахахахаха ебахти и тъпите журналисти!
galaktiko
на 07.03.2009 в 15:51:19 #31утре да се криете свине заухави, че нали знаете говеда сме газим
aristo
на 07.03.2009 в 15:51:15 #30Не бъркайте родното място на АПОСТОЛА с Кравефермата в ПодХуяне!
Oho Boho
на 07.03.2009 в 15:50:50 #29УмерунЦСКА, Спортал нали приютиха безпризорния официален сайт на ЦСКА. Защо сега така курвенската се извъртат.

galaktiko
на 07.03.2009 в 15:49:45 #28дана-кутия, майка ти ше еба краво разгонена
APOCALYPSE
на 07.03.2009 в 15:49:33 #27че София е града на ЛЕВСКИ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Града на Левски е Карлово, а квартала на ебаното уЕффски е подХуяне...
reddji
на 07.03.2009 в 15:49:01 #26да, ма не само София, то Левски е отбора на народа, на България , на всичко и всеки... всичко е от "Левски" и "Левски" е от всичко.... това е гордостта на народа, власта, парламента, на всеки и всички... други няма и несъществува, праведно е синьото и нищо друго
Oho Boho
на 07.03.2009 в 15:48:56 #25Пънчер, здрасти!
За кой ли път една и съща стандартна закана ръсиш.
Аре, стегни се и измисли нещо друго.
15-ти и тебе ще те архивира в "Алманаха на глупостта" 
Argy
на 07.03.2009 в 15:48:35 #24Велев:''Имам повече победи с/у Л.Пенев'' -Баланс:2 победи за Копана, 1 равен ,3 за Л.Пенев Охо-Бохо''3:0 за Подуене с/у Тампере,М.Иванов ще им мушне гол от съблекалнята'' РезИлтат:0:1 и Подуянци аут от евротурнирите!
