ЦСКА се върна на върха в "А" група, след като в мач от 16-ия кръг на първенството победи като гост Беласица с 3:0.
Срещата между двата отбора се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, а попаденията за столичани реализираха Йордан Тодоров, Давид Силва и Дормушали Саидходжа през първото полувреме.
Мачът бе официален дебют за двамата треньори - Ивайло Аспарухов (Беласица) и Любослав Пенев (ЦСКА), които записаха първи двубои начело на отбори от "А" група.
Благодарение на победата ЦСКА излезе начело във временното класиране с актив от 35 точки. Втори и трети са Левски и Литекс, които все още не са изиграли двубоите си от първия кръг на пролетния дял.
Беласица е на последната 16-а позиция с едва 10 спечелени точки.
В следващия кръг момчетата на Любослав Пенев приемат на "Българска армия" Сливен, а Бела гостува във Варна на Спартак.
КОМЕНТАР НА МАЧА ПО МИНУТИ ТУК !
БЕЛАСИЦА - ЦСКА 0:3
0:1 Тодоров (18')
0:2 Силва (25')
0:3 Саидходжа (42')
СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:
Беласица: Манолов, Ирмиев, Бикай, Пътников, Генов, Софрониев, Огнянов, Ковачев (Михайлов 46'), Дюлгеров (Карачоров 71'), Йорданов (Сертич 57'), Бижев
ЦСКА: Петров, Минев, Котев, Иванов, Машадо, Тодоров (Тонев 57'), Янчев, Маркиньос (Маркес 79'), Силва, Мигел, Саидходжа (Тошев 70')
Главен съдия: Станислав Тодоров
Стадион: "Христо Ботев", Благоевград
dave
на 07.03.2009 в 17:36:07 #163Карнобатска, писах го и на един твой съмишленик...
Явно сте гледали друг мач...

marata3
на 07.03.2009 в 17:35:27 #162Кой сега е №1

UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:35:18 #161малииииии, абсолютна засада при третия гол, както и повеждане с ръка на Данчо тъча при първия Каубоя вече е взел нещата в свои ръце Абе за третия гол и аз така си мисля. Дори две. И при първият пас и при докосването с глава след това.
marata3
на 07.03.2009 в 17:34:05 #160dave, радвам се защото съм цесекар
карнобатска гроздова
на 07.03.2009 в 17:33:11 #159малииииии, абсолютна засада при третия гол, както и повеждане с ръка на Данчо тъча при първия
Каубоя вече е взел нещата в свои ръце 
dave
на 07.03.2009 в 17:32:37 #158marata3 Регистриран на: 06.03.2008, 20:45 Пуснато на: 07.03.2009, 19:22 ЦСКА се върна на върха в "А" група ========================== Мара, ти така се радваш, все едно нещо неестествено е станало...
Всичко си дойде по местата... Аре 
UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:31:53 #157Парола: Колко сантиметра е гръдната обиколка на поп-фолк певицата Преслава ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Колкото цяла ДОБРУДЖА !!!

marata3
на 07.03.2009 в 17:31:19 #156чорбарите се радват особено на автора на третия гол - резняка Муши, нали е от "техните ................................................... колко пъти ще го пишеш това
UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:30:01 #155До мен от УЛ БЛУЕ: "Цял ден говореше за това, какво би се случило ако Цска не били платили на Бадема." Аз нищо не съм говорил, може би ме бъркаш с някой друг форумец. От мен- да става каквото ще, любител на футбола съм, не счетоводител, адвокат или футболен мениджър ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Стори ми се , че бе пуснал 2,3 поста на тази тема и за това те питам. Като "любител на футбола"
карнобатска гроздова
на 07.03.2009 в 17:28:52 #154чорбарите се радват особено на автора на третия гол - резняка Муши, нали е от "техните"
marata3
на 07.03.2009 в 17:28:41 #153Грозданке, това са факти. Няма спор, ЦСКА е единственият ВЕЛИК български футболен отбор.
UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:26:56 #152Споко, тоя мач е 3:0 за Бэла ...служебно -------------------------------------------------------------------------------- СТИГА !!! НЕДЕЙ !!! САКЪН !!!
Пак ще има Батков, Левски, конспирации, международното полужение 
УмеренЦСКА
на 07.03.2009 в 17:26:36 #151До мен от УЛ БЛУЕ: "Цял ден говореше за това, какво би се случило ако Цска не били платили на Бадема." Аз нищо не съм говорил, може би ме бъркаш с някой друг форумец. От мен- да става каквото ще, любител на футбола съм, не счетоводител, адвокат или футболен мениджър.
карнобатска гроздова
на 07.03.2009 в 17:25:22 #150МАРЧЕ. Леко , че ще изцапаш гащите от радост

UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:23:35 #149Даве, само питам бре
Гледах репортажа и така ми се стори. За това питем 
marata3
на 07.03.2009 в 17:22:08 #148ЦСКА се върна на върха в "А" група ==========================
аре 
UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:21:41 #147УмеренЦСКА Цял ден говореше за това, какво би се случило ако Цска не били платили на Бадема. А те платили ли са? И ако не са според теб какво трябва да последва
Само питам де

APOCALYPSE
на 07.03.2009 в 17:20:05 #146PDD Регистриран на: 16.07.2008, 10:34 ================================= Тия освен ресурси и раздават шамари .....

dave
на 07.03.2009 в 17:19:52 #145UL_BLUE, явно си гледал някакъв друг мач...

UL_BLUE
на 07.03.2009 в 17:17:58 #144Абе при третият гол на ЦуРа нямаше ли засада. Даже две
( не че това променя нещо)
