ЦСКА отстрани Пирин (Благоевград) след победа с 6:0 и продължава напред в турнира за Купата на БФС. Срещата се игра в Рилци.

Кирил Георгиев откри резултата за "червените" след гол от пряк свободен удар. Последваха две попадения на Лоренцо Борисов и едно на Георги Христанов и на почивката тимът ни водеше с 4:0. През втората част Александър Кожухаров и Кристиан Василев се разписаха и оформиха разгромната победа за ЦСКА.

Юношите на ЦСКА с разгромна победа и двуцифрен брой отбелязани голове

С хеттрик се отличи Александър Георгиев

Жребият за 1/8-финалите на турнира ще се тегли утре.

В неделя ЦСКА гостува на Витоша 13. Срещата ще започне в 09:30 часа на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Юношите на ЦСКА бият със 7:1, Чорбаджийски в състава на "армейците", Борносузов бележи

По две попадения отбелязаха Павел Жабов и Йоан Борносузов

Стартов състав: Никола Златинов, Мануел Михайлов (к), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Алексей Раданов, Алексей Симов, Кирил Георгиев, Георги Христанов, Лоренцо Борисов, Александър Кожухаров

Резерви: Александър Савов, Милен Георгиев, Мартин Цветков, Димитър Христов, Кристиан Василев, Антон Илиев

Треньори: Калоян Генов, Асен Яначков, Александър Стоянов