90+3′

Последен съдийски сигнал.

Равенство между двата отбора.

Титоград и ЦСКА не се победиха - 0:0

ЦСКА спази протокола, спечели точка в Черна гора и продължава напред в Лига Европа

Кери принудително заменен, Фабрини отново не впечатли

89′

Жълт картон за Пинто.

85′

Гасевич сменя Мамаду.

82′

Соу сменя Кери.

Контузията му може би е сериозна.

Соу пък ще има шанс да се разпише до края на мача.

80′

Греъм Кери остава на земята след поредното единоборство в средата на терена.

Ще получи медицинска помощ.

78′

Засада на Кери.

73′

Бърнович сменя Райчевич.

70′

Жълт картон за Митков.

68′

Пинто сменя Антов.

65′

Миличкович сменя Живкович.

63′

Митков незабавно раздвижва играта на "червените" по десния фланг.

Той ще действа в средата на терена днес, за разлика от обичайното си амплоа на защитник.

63′

Евандро пропуска!

Не успява да се разпише от непосредствена близост.

Сам затвори ъгъла си за атака и опитът му беше много труден за изпълнение.

60′

Митков сменя Фабрини.

55′

Евандро е фаулиран пред пеналта на съперника.

Кери застава зад кълбото и шутира.

Не успява да насочи добре изстрела си и топката излиза в аут.

51′

Кери със самостоятелен пробив в наказателното поле на Титоград.

Вдигна си топката във въздуха и сам понечи да я засече от движение.

Не намира очертанията на целта.

50′

Уот е най-фаулираният футболист на терена от началото на срещата.

Ново нарушение срещу него в средата на терена.

47′

Мощен изстрел на Кери от свободен удар!

Вратарят на Титоград избива в корнер.

Нищо запомнящо се след изпълнението на ъгловия удар.

45′

Старт на вторите 45 минути!

45+1′

Първото полувреме бе далеч от дефиницията за "вълнуващо" и "емоционално". Разбира се, това по-скоро беше обяснимо, с оглед разгромната победа на българския отбор в първата среща между двата тима.

Домакините опитаха да наложат известен натиск, но и "червените" им помогнаха в тази насока, като приеха играта в собствената си половина.

Основно Джалович бе дразнител за "армейската" отбрана. Неговите акции обаче често се оказваха индивидуални, а самият той - не особено срещащ подкрепата на своите съотборници.

В 17-ата минута се стигна до най-сериозното положение за отбелязване на гол до почивката. Джалович получи топката в наказателното поле, успявайки да се измъкне от двама бранители на столичани. Нападателят на черногорския състав стреля силно, но за негово нещастие кълбото се отби в напречната греда на вратата на Черниаускас.

Самият страж на софиянци трябваше да се намесва малко след това, когато се оказа последната преграда между съперниковите нападатели и голлинията. Той успя да избие топката встрани от целта.

Няколко далечни изстрела на състезателите на домакините белязаха края на полувремето.

ЦСКА завърши без точен удар във вратата, като подценяването на съперника по-скоро беше очевидно. През всички 45 минути гостите бяха безрезервно подкрепяни от своите фенове, създаващи усещането за тях, че мачът се провежда в София, а не на територията на Черна гора.

45′

Почивка.

42′

Добра игра на Гълъбов.

Няколко солидни негови намеси в половината на ЦСКА.

38′

Футболистите на ЦСКА опитаха заучено положение.

Акцията им бе прекъсната от бранител на съперника.

Неуспешен опит за "армейците".

35′

Жълт картон за Банович.

32′

Нова грешка на "червените" защитници.

При центриране в полето на Черниаускас.

Вратарят на "армейците" реагира добре, след изстрела към вратата му и избива топката напред.

28′

Кери центрира в наказателното поле на Титоград.

Евандро се разминава с топката за пореден път.

След това и Гълъбов не успява да играе с нея.

25′

Затишие на терена.

Без атаки към двете врати.

Първоначалният опит за налагане на домакински натиск от Титоград приключи.

20′

Менди и Джалович остават все така заплаха за състезателите на българския отбор.

Двамата футболисти на домакините не спират да притесняват бранителите на столичани.

19′

Валентин Антов изглежда е получил някаква контузия.

Остава да лежи на земята след съприкосновение с футболист на опонента.

Впоследствие младокът все пак отново става на крака.

17′

ГРЕДА!

Радомир Джалович бе оставен непокрит и стреля мощно.

Кълбото рикошира в горната греда на "червената" врата.

14′

Засада на Джалович.

10′

Поредица безадресни центрирания и в двете половини от терена.

Трудно ще се стигне по този начин до ранно откриване на резултата.

Сходен подход на единайсеторките към двубоя.

6′

Мощна подкрепа за българския отбор от трибуните.

По нищо не личи, че "армейците" гостуват днес.

Снимка 432417

Източник: CSKA.bg

4′

Пробив на Фабрини.

Подава към Жеферсон, който центрира в наказателното поле.

Евандро остава под топката и не успява да стреля.

2′

Живкович отправя първия изстрел към една от двете врати.

Разочароващо изпълнение.

Топката почти излиза в странично хвърляне.

1′
Балканското приключение на ЦСКА започна

На трибуните ще бъдат легендите Димитър Пенев, Димитър Якимов, Георги Велинов и Петър Жеков

1′

Феновете на ЦСКА са в пълна готовност за срещата.

Снимка 434392

Източник: topsport.bg

1′

Първи съдийски сигнал!

Предимството на "червените" от първия мач е повече от достатъчно.

ЦСКА победи Титоград с 4:0 в мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа

Мощно начало за ЦСКА в Лига Европа, "червените" вкараха четири гола на черногорския Титоград

Слободан Перишич Нуно Томаш

Тази вечер родният гранд ЦСКА гостува на черногорския Титоград в мач-реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа.

"Армейците" имат повече от комфортна преднина, след като спечелиха първия двубой с 4:0.

Поради този факт се очакваха и множество промени сред стартовите 11 на Добри Митов. Той обаче залага на сигурното, като сред титулярите са почти всички обичайни негови избраници.

Димитър Пенев: ЦСКА трябва да се пази от грешки, анализът е за треньорите

"Всеки един мач е много различен"

Наказан за този мач е Божидар Чорбаджийски, а с контузии са Стойчо Атанасов, Енрике Рафаел и Иван Турицов.

Снимка 424499

Възможност за изява пък може да получат новите попълнения Тони Уот и Денис Давидов. Първият стартира сред титулярите.

ЦСКА с официална тренировка в Подгорица

"Червените" гостуват утре на Титоград

Треньорът на Титоград Драголюб Джуретич няма никакви проблеми с контузени и наказани футболисти за днешната среща.

Джуретич: Искаме победа срещу ЦСКА

"Надеждата умира последна"

Снимка 432680

Главен съдия на срещата, която е с начален час 21:30, ще бъде румънецът Василис Димитриу.

Добромир Митов: Трябва да сме умни и да извличаме поуки

"Ние сме ЦСКА и нямаме право на експерименти"