Капитанът на ЦСКА - Юрген Матей ще получи почивка в днешното домакинство срещу Берое от 21:00 часа. Старши-треньорът на "червените" Саша Илич вече показа, че обича да ротира състава си и предвид сгъстения цикъл със сигурност ще направи доста промени днес особено на фона на единадесеторката от двубоя с Македония ГП в ЛК, спечелен с 4:0, когато пусна изненадващо като титуляр евродебютантите Галин Минков и Йоан Бауренски в халфовеата линия.

4:0 в мач №40 за Саша Илич като треньор

В серия е от 13 срещи без загуба

В четвъртък Матей вкара ключовия първи гол във вратата на северномакедонците и остана 90 минути на терена. Нидерландецът обаче изигра цял мач и в понеделник при 1:0 над Черно море, затова по всяка вероятност днес ще бъде оставен извън групата, за да отдъхне преди първата среща с ирландския Сейнт Патрикс.

Вместо него редом до Мено Кох би трябвали да започне младокът Християн Петров, който получи доверие и срещу варненци, а на пейката ще остане Енес Махмутович, пише "Мач Телеграф".

Без аналог: ЦСКА е спечелил всяка от последните си 20 битки на директна елиминация

Едва ли има отбор в световен мащаб, който към момента може да се похвали с подобна актуална поредица