ЦСКА ще играе срещу победителя от двойката Торпедо Кутаиси (Грузия) - Актобе (Казахстан), ако отстрани носителя на Купата и Суперкупата на Румъния Сепси във втория предварителен кръг от турнира Лига на конференциите. Това определи жребият за третия предварителен кръг, който бе теглен в централаната на УЕФА в Нион, Швейцария.
Първата среща е на 10 август в София, а реваншът е седмица по-късно в Грузия или Казахстан.
Ето кои бяха всички варианти за ЦСКА:
Торпедо (Жодино)/АЕК Ларнака (Кипър)
Алашкерт (Армения)/Дебрецен (Унгария)
ФК РФС (Латвия)/Сабах (Азербайджан)
Торпедо Кутаиси/Актобе (Казахстан).

VLAD
на 24.07.2023 в 15:57:56 #80Кои са " тях" и какъв е най-добрия вариант?
VLAD
на 24.07.2023 в 15:56:56 #79Да вярваме тогава на Кучев. Няма как човек завършил българска филология с отличен да бърка.
Lucho0046
на 24.07.2023 в 15:56:00 #78Най-добрият вариант за тях!
VLAD
на 24.07.2023 в 15:52:29 #77Ама предполагам, че това е само примамка за Гюлето.
VLAD
на 24.07.2023 в 15:51:54 #76Ми перИфразирам е правилното.
VLAD
на 24.07.2023 в 15:50:47 #75Нека първо ЦСКА да отстрани румънците, пък тогава да мислим за грузинците или казахстанците ______________ Абе ние вече мислим за посещение и сриване на Атина.
14nero88
на 24.07.2023 в 15:50:06 #74*Перафразирам Преди да е цъфнало гюлето
14nero88
на 24.07.2023 в 15:49:07 #73Прав е Умерения
Иначе ще си позволя да оерафразирам мургавия Джиджи Бекали и ще кажа, че ако не отстраниме Сепси, изобщо няма ко да правим в този турнир
УмеренЦСКА
на 24.07.2023 в 15:33:55 #72Нека първо ЦСКА да отстрани румънците, пък тогава да мислим за грузинците или казахстанците.
14nero88
на 24.07.2023 в 15:15:08 #71Сашке, на Тити никой не му сипва, шегуваме се приятелски и това е двустранен процес
Виж на теб ти сипвам директно от монстър кока и със струя кат' от пожарникарски маркуч, а ти си мислиш, че дъжд те вали
Е дъжд е
Ама златен
ple6iv_6paklov4ik
на 24.07.2023 в 15:13:48 #70Тъпионо, как само гнусотии говориш, да та таковам у....
Гледам и кората на екскрементите Любомир се появил и разрязал с нож иронията ми.
Едно време такива примати не хващаха саркастичния изказ на Науката и си мислеха, че е глупав.
german
на 24.07.2023 в 15:11:42 #69къв калашник бе, Сашо
по натовски стандарти, вече ще бъдем с Бердана обр 1865, с предно зареждане
papagalex
на 24.07.2023 в 15:09:27 #68Престанете се евавате с Тити,не вярвах че е толкова ранима душица,но явно е факт.Титка,тури си ги ледоразбивача е майна,тва е рецептата в тоя придворен припсов сайт.А ти се бараш припоче де,значи твоите ти сипват
.Ич да не ти пука на калашника
german
на 24.07.2023 в 15:01:47 #67#100 / юз/
14nero88
на 24.07.2023 в 14:53:11 #66И с ко точно сме го ядосали
?
ТИТИИИИ ПОЗДРАВИИИИИИИ НИ
ДУМ ДУМ—ДУМ ДУМ ДУМ ДУМ
14nero88
на 24.07.2023 в 14:40:39 #65Титка, ае сипи си една безалкохолна бира и ела кажи едно наздраве, бе
Ко се цупиш? Ко толко ти написа Костакуртич
14nero88
на 24.07.2023 в 14:37:03 #64Май щото в Европа не може сектори без седалки
То не, че във В са много
14nero88
на 24.07.2023 в 14:22:17 #63Като стана дума за Тити, днеска май не се е вясвал
Вчера май се разсърди нещо на Кос
14nero88
на 24.07.2023 в 14:18:59 #62Куриозна кражба в София. Охранителни камери в хранителен магазин улавят как блондинка, напазарувала и платила за кисело мляко и вафли, всъщност напуска магазина с бутилка скъпо уиски в дамската си чанта. „Влезе и взе кисело мляко. Провикна се, че има проблем с очите и ме помоли да ида при препаратите, за да прочета етикета на препарат дали става за цветно пране. През това време тя прибира уискито в чантата. Каза да не се притеснявам, щяла да изпрати някой друг за препарата", обясни собственикът на търговския обект Стефан Теодосиев. На момента нищо не го усъмнява, тъй като жената и друг път е пазарувала в магазина. „Взе си вафли, плати ги заедно с киселото мляко и си тръгна“, добави той. Бутилката уиски струва 88,90 лева. Подаден е сигнал в полицията. Кражбата е заснета от три от камерите в магазина ............ Изгледах видеото и установих, че това не е блондинка, а Пора с една от перуките на Тити
german
на 24.07.2023 в 14:08:51 #61обердиджей, кво да ги возим на луксозния ферибот тези
най добре да ни чакат на пристанището в Батуми/Поти, там вече ще ги гледаме коя откъде е