АПОЕЛ Беер Шева или Паневежис ще бъде съперник на Левски в в третия квалификационен кръг Лига на конференциите, ако "сините" преодолеят Шкупи. Това отреди жребият, изтеглен преди минути.
Всички потенциални опоненти на "сините":
1. Динамо Киев (Украйна)
Победителите в двойките
2. Мидтиланд (Дания) - Прогрес Нидеркорн (Люксембург)
3. Апоел Беер Шева (Израел) - Паневежис (Литва)
4. Ордабаси (Казахстан) - Легия Варшава (Полша).
Tong
на 24.07.2023 в 17:40:43 #29Неам проблеми ни с украинци, ни с руснаци... Но как ми лази по нервите оня позьор, дето навсякъде се разхожда с една и съща зелена тениска (кой знае дали изобщо я сваля и пере) от 1,5 години...
А за жребия - при Левски е невъзможно да се предвиди кой жребий е добър....
Lucho0046
на 24.07.2023 в 15:55:02 #28Май този бе най-добрият жребии
goldberg04
на 24.07.2023 в 14:50:35 #27Върна не го броя за град, а за септична яма.
german
на 24.07.2023 в 14:05:32 #26няма как да коментираш, разбира се
добре че имаше и други дето му чуха откровенията
иначе и укри и руснаци са ми дошли до гуша, вече
german
на 24.07.2023 в 13:43:49 #25ааа, как така не си е сменил "баща руснак" на "баща украинец" още...
познавам този боклук, още от 2003 кога беше нЕкъв чиновник в Гранд хотел Варна
от него лично знам, че баща му е украинец или роден в украйна или каквото да е било, там
german
на 24.07.2023 в 13:40:34 #24от възраждане, кандидат за кмет е инж. Коста Стоянов,
познавам го лично, много читав човек,
беше зам на Бяла, май и на Долни чифлик, разбира си от работата, но едва ли ще го изберат
не важно как гласуваш, а кой брои гласовете
german
на 24.07.2023 в 13:32:27 #23тунджак, глупости говориш
ама ти по начало друго и не казваш
goldberg04
на 24.07.2023 в 13:31:32 #22Долу горе като върна.
goldberg04
на 24.07.2023 в 13:31:00 #21Грузия е държава от 5я свят супер изпаднали клошари.
german
на 24.07.2023 в 13:27:09 #20а, Торпедо Кутаиси идваха преди години на подготовка в Албена
Треньор им беше великият Давид Кипиани, светла му памет
Разкошен човек, с часове сме седяли в лобито на Добруджа, да му слушам историите
Но,
това няма да попречи да сринем кутаиси и да плячкосваме вино и коняк на корем
1111.bg
на 24.07.2023 в 13:27:06 #19Леца е приключила още 2ри кръг
cvetomirmagnitski
на 24.07.2023 в 13:24:31 #18Има ли разумно обяснение, защо Копейкин има такава подкрепа във Варна?
Знам, че има много руснаци, но те не могат да гласуват.
goldberg04
на 24.07.2023 в 13:24:01 #17Лорер е едно варненско лaйнo кактовсички от там. Никъде евреин не е. Чист мангасар.
german
на 24.07.2023 в 13:23:43 #16кметът, пак ще е тази украинска оtрепка Портних
Варна е герберастка колония, и тим нищо не решават
goldberg04
на 24.07.2023 в 13:22:21 #15Нека отстраним шиптрите. Да не ставаме като тирето които правят сметки за третия крък от сега.
german
на 24.07.2023 в 13:21:48 #14...хората на Копейкин.... *******"""""*************** тц
имат подкрепа, но нямат достатъчно сила
нищо не решават
german
на 24.07.2023 в 13:20:29 #13тези паневежис, са създадени преди 5-6 години, от градче с 30к жители, сигурно стадионът им е мах 3к
евреите ще ги отнесат, като ЗИЛ - цинкова кофа
armeiski
на 24.07.2023 в 13:14:56 #12Спокойно, момчета, притеснихте се нещо. Нали знаете, че вече няма слаби отбори в Европа
А и надали ще боли повече от Хамрун, примерно
german
на 24.07.2023 в 13:13:31 #11Лорер, се натиска за кмет на Варна
намерил къде да търси работа, завалията
power
на 24.07.2023 в 13:01:05 #10А след като отстраним Апоел или Паневежис кой ли ще ни се падне ?