Начало на дузпите.

120′

Край на второто продължение. Победителят ще се реши след изпълнение на дузпи.

110′

Тони Уот напредна отляво и нахлу в наказателното поле, където бе съборен от Шутало. Главният рефер не даде наказателен удар, въпреки че имаше основание да го направи.

106′

Марин влиза на мястото на Манце.

105′

Начало на второто продължение.

105+1′

Край на първото продължение.

105′

Златен шанс пред Соу! Гамбиецът бе изведен зад отбраната на Осиек с чудесен пас от половината на ЦСКА на Албентоса. Нападателят обаче се забави, Ивушич скъси ъгъла и успя да блокира удара на Соу.

103′

Уот влиза на мястото на Фабрини.

96′

Опасен удар на Бочкай от воле след центриране от корнер минава покрай вратата на Черниаускас.

93′

Пропуск на Манце!!! Марин Пил се справи с двама играчи на ЦСКА и намери Манце. Нападателят преодоля Томаш и стреля опасно над вратата.

Снимка 436830

Източник: topsport.bg

91′

Миоч заменя Запер.

90′

Начало на първото продължение.

90+3′

Край на редовното време. Следват продължения.

90+2′

Силен удар на Бочкай от пряк свободен удар срещна стената. След това Шутало опита удар, който бе далеч от целта.

90+1′

Удар на Фабрини от пряк свободен удар попада в стената.

89′

Манце получи топката отляво в наказателното поле и опита удар в центъра на вратата. Черни лови.

84′

Несериозно изпълнение на Кери. "Червените" организираха бърза контраатака. Топката стигна до ирландеца, който вместо да потърси взаимодействие със свой съотборник, реши да стреля от над 40 метра. Ивушич лови без проблеми.

79′

Греъм Кери заменя Малинов.

74′

Слаб удар на Томаш с глава не представлява трудност за Ивушич.

72′

Неточен удар на Манце от далечна дистанция.

68′

Жълт картон за Манце.

Снимка 436845

67′

Соу намери Фабрини пред наказателното поле. Италианецът опита удар, но бе затруднен от Лиопа и стреля високо над вратата.

64′

Турицов влиза на мястото на Занев.

62′

Пропуск на Марин Пил! Халфът на Осиек премина с лекота през Фабрини, след това преодоля и Албентоса и нанесе удар, който премина покрай вратата.

60′

Жълт картон на Шкорич.

57′

Феновете на домакините провокират българите и на стадиона. Местните привърженици скандират "бугарски п***и". Изглежда местната "Кохорта" не възнамерява да спазва духа на феърплея, към който бяха призовани да подходят от диктора. Агитката на ЦСКА не отговаря на провокацията.

56′

На стадиона има 7214 зрители.

54′

Жълт картон за Бочкай.

52′

Жълт картон за Соу.

Снимка 436846

51′

Първи шанс за ЦСКА! Малинов намери Али Соу пред наказателното поле. Гамбиецът намери коридор за стрелба, но прати топката опасно покрай гредата.

50′

Жълт картон за Запер.

46′

Лиопа заменя Клайнхайслер.

45′

Начало на втората част.

45+5′

Край на първата част.

Снимка 436844

45+4′

Гол на Нуно Томаш е отменен заради засада. Португалецът бе зад отбраната на Осиек при центриране от пряк свободен удар.

42′

Фабрини центрира в наказателното поле, където Соу не успя да нанесе хубав удар с глава и топката мина над вратата.

39′

Жълт картон за Албентоса.

Снимка 436843

35′

Диего Фабрини преодоля двама играчи на Осиек, но реши да стреля от далечна дистанция. Ударът на италианеца минава високо над вратата на Ивушич.

26′

ГОЛ ЗА ОСИЕК!!! Анте Майсторович откри резултата. Запер получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, където Томаш изпусна Майсторович, който майсторски насочи топката във вратата за 1:0.

Снимка 436838

24′

Пропуск на Осиек! Манце отне топката от Бикел и подаде към Клайнхайслер. Унгарецът центрира в наказателното поле, където Шорша бе изпуснат от Жеферсон, но стреля с глава покрай вратата.

22′

Феновете и на двата отбора не спират да подкрепят любцимите си. В началото на първото полувреме местната "Кохорта" направи ефектно пирошоу. Всички в българския сектор са голи до кръста и пеят познатите песни и рефрени.

20′

Жълт картон за Бодуров.

Снимка 436828

14′

ЦСКА поиска дузпа за игра с ръка на Манце в наказателното поле. Повторенията ясно показаха, че такава няма.

3′

Спасяване на Черниаускас! Литовският вратар изби опасен удар на Бочкай от пряк свободен удар малко пред наказателното поле.

1′

32. Марин 28. Гълъбов

Тази вечер ЦСКА се изправя срещу Осиек в мач-реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. "Червените" имат гол аванс от първия двубой, но са напълно наясно, че в никакъв случай не могат да подценят съперника си.

След победата над Славия от третия кръг на еfbet Лига Люпко Петрович заяви, че е много вероятно момчетата му да играят в схема 3-5-2 в гостуването си на "Градски врт".

Петрович: Най-вероятно в Осиек отново ще играем 3-5-2

"Не се плаша за резултатите. Ако не са добри, знам какво следва"

Наставникът на Осиек Дино Скендер даде почивка на всички титуляри освен вратаря в мача от хърватското първенство срещу Горица, който беше загубен с 1:3. След загубата на "Армията" хърватските медии бяха единодушни, че Осиек има големи шансове да продължи, а попадението за ЦСКА, реализирано от Евандро, е било по-скоро въпрос на късмет или на индивидуален проблясък.

Треньорът на "червените" е легенда в Осиек. Там започва както футболната му, така и треньорската му кариера.

Петрович: ЦСКА трябва да бъде храбър срещу Осиек. Не тренираме дузпи, излизаме за победа!

"Очаквам да имаме проблеми, затова трябва да влезем твърдо и уверено в този мач"

Аут от групата на ЦСКА е звездата на тима Евандро, който вкара супер гол в първия мач. Дебют за тима ще направи новото попълнение в защита - Раул Албентоса. В последния момент се контузи Божидар Чорбаджийски, който също не е в групата.