Новите попълнения на ЦСКА - Дормушали Саидходжа и Веселин Минев, търсят варианти да напуснат клуба, научи "Топспорт". Двамата имат договори за по още две години, но финансовата криза в клуба ги подтикнала да търсят варианти да се разделят с "червените" и така да се спасят.
Както е известно, Муши и Минев дойдоха на "Армията" през зимата, след като шефът на ЦСКА тогава - Сашо Томов, и босът на Ботев (Пд) Димитър Христолов буквално се разбраха за минути. Сега новите собственици на "червените" от "Титан АС" изплащат разсрочения трансфер на двамата към "канарчетата". Двамата играчи търсят варианти в момента как законово да се явят на Арбитража на БФС, който ще е след края на сезона. Както е известно, играчите на Любо Пенев не са получавали заплати за последните 3 месеца.
Добромъд
на 04.06.2009 в 20:06:00 #38Няма спор, че заплати трябва да се плащат и това не зависи от размера на заплатата.Щом го има черно на бяло -се плаща.Ако има затруднения-отиваш и им казваш да изчакат обяснявайки им ситуацията...Ще видим
Blue Eyes
на 04.06.2009 в 20:05:12 #37SS 3: ...ще отидеш ли някъде да получаваш много по-малка ------------------------------ Това как го прецени за конкретния случай?
Вие дето сега "защитавате" забавянето на по 2-3 заплати в ЦСКА, щяхте да биете капи в земята от радост и да залеете всичко със жлъч във форума ако това бе се случило в Левски!
Аре, бъдете обективни!

mimbo
на 04.06.2009 в 20:02:41 #36и Веселин Минев --------------------------------- Бегай :yes
Blue Eyes
на 04.06.2009 в 20:02:09 #35според теб тези мърльовци заслужават ли заплатите които взимат? --------------------------------
Ми нали вие сте ги искали, подписали сте договори с тях......
Колко могат е друг въпрос, да сте мислили като сте ги привличали!
пиргос
на 04.06.2009 в 19:59:11 #34сс3,всеки се гаври с панчаревските паляци

Локо Пд
на 04.06.2009 в 19:58:32 #33А и ходжата е син на долноводенски милионер и не му дреме твърде за парите от футбола...
galaktiko
на 04.06.2009 в 19:57:54 #32абе горките чорбари толкова време се молиха на турския бог да им изпрати спасение.... и свещи в джамии палиха за Ходжата.... а сега ще им бяга
червена неволя 
mimbo
на 04.06.2009 в 19:57:08 #31Умерен, за Веселин Минев, Топспорта може и да пишат истината...... --------------------------------

m pokora
на 04.06.2009 в 19:57:00 #30локо, в събота го лапаме за радост на всички чорба-говедоспор фенове, а бербо става поредният национален състезател на казакхстан
Локо Пд
на 04.06.2009 в 19:56:46 #29Я да ви питам вас ако сте на заплата някъде, бавят ви я с месеци Нали не трябва да ти обяснявам,че футболистите НЕ живеят от заплати?
хурo
на 04.06.2009 в 19:55:57 #28Веско, спасявай се!
Blue Eyes
на 04.06.2009 в 19:54:15 #27УмеренЦСКА: ...заболели от скорбут и ги е хванало тотално ИЗТОЩЕНИЕ в резултат на продължителен глад.... ------------------------------ Не е точно така! Вие чорбетата, от миналата година прокарвате тезата - "Ми кво толкова като не им плащат навреме и т.н..." Я да ви питам вас ако сте на заплата някъде, бавят ви я с месеци и изобщо не сте сигурни какво е бъдещето ви (ще останете ли на работа във фирмата или не), няма ли да гледате да се спасите по някакъв начин?
хурo
на 04.06.2009 в 19:53:37 #26Умерен, за Веселин Минев, Топспорта може и да пишат истината......
Локо Пд
на 04.06.2009 в 19:51:56 #25Локо Пд , бием, как какво? 1 на мъка. Хм...не мисля...
пиргос
на 04.06.2009 в 19:51:31 #24ивелин попов-БИЙ чОРБАТА ПО ГЛАВАТА,БИЙ,БИЙ,БИЙ

Duffer
на 04.06.2009 в 19:50:45 #23Локо Пд , бием, как какво? 1 на мъка.
galaktiko
на 04.06.2009 в 19:50:37 #22Удоджи: Стига вече мъка в ЦСКА! Аз вече в Гърция Ходжа и Минев бягат от Ц(*КА кочината е пред логичния си край
УмеренЦСКА
на 04.06.2009 в 19:50:29 #21...И аз научих, че въпросните футболисти са заболели от скорбут и ги е хванало тотално ИЗТОЩЕНИЕ в резултат на продължителен глад... И те гледали били звездите над потъващия кораб с надежда да достигнат до мечтаното пристанище, в което Христола им е подготвил пиршество с екологически чисти храни и пари в торби!
Duffer
на 04.06.2009 в 19:50:13 #20К'ва стана тя?
Локо Пд
на 04.06.2009 в 19:49:49 #19Стига чорби и говеда! Какво ще правим в събота?