Новите попълнения на ЦСКА - Дормушали Саидходжа и Веселин Минев, търсят варианти да напуснат клуба, научи "Топспорт". Двамата имат договори за по още две години, но финансовата криза в клуба ги подтикнала да търсят варианти да се разделят с "червените" и така да се спасят.
Както е известно, Муши и Минев дойдоха на "Армията" през зимата, след като шефът на ЦСКА тогава - Сашо Томов, и босът на Ботев (Пд) Димитър Христолов буквално се разбраха за минути. Сега новите собственици на "червените" от "Титан АС" изплащат разсрочения трансфер на двамата към "канарчетата". Двамата играчи търсят варианти в момента как законово да се явят на Арбитража на БФС, който ще е след края на сезона. Както е известно, играчите на Любо Пенев не са получавали заплати за последните 3 месеца.
Blue Eyes
на 04.06.2009 в 22:11:35 #198Баси,
то минало 1 часа!!!!
Аре, лека и на сини и червени!
Добромъд
на 04.06.2009 в 22:11:29 #197Е Латекса купуват много чужденци.Ако през ЦСКА или Левски са миинали по 100 шампиона по "вертикално катерене на палма"(това го плагиатствам,ма ме кефи
), през Литекс са поне 200.Съотношението стават/не стават е горе-долу същото.
Gadzet
на 04.06.2009 в 22:11:11 #196Ами те ресурсите на Гришата не са много по-големи от тези на Левски и ЦСКА ама явно той знае как да харчи парите си и после да изкара двойно и повече даже! Доколкоо помня купи Новакович за много малко пари а после го продаде скъпо
loveca
на 04.06.2009 в 22:10:19 #195271. Blue Eyes | 05.06.2009 01:09 Да не забравяме и Седрик Бардон!!!!!! поклон Оставил наистина незабравима диря в Левски!!!!!! =========== Ами онзи лудият Ингълс?
УмеренЦСКА
на 04.06.2009 в 22:09:55 #194Добромъд написа:: "На база представянето им по нашенските ниви Пантелич и Петре ми се струват най-добри...." Абе това е... Реалност...
Blue Eyes
на 04.06.2009 в 22:09:30 #193Да не забравяме и Седрик Бардон!!!!!!
Оставил наистина незабравима диря в Левски!!!!!!
loveca
на 04.06.2009 в 22:07:50 #192267. 6kembal | 05.06.2009 01:06 ловеца, не ми обръщай внимание ========== Не изговаряй напразно името на твоя господар.

loveca
на 04.06.2009 в 22:06:43 #191264. Gadzet | 05.06.2009 01:03 loveca Пляскане Пляскане Пляскане Пляскане Прав си! Само Литекс купува качествени чужденци =============== И това не е защото имат големи скаути, а просто имат шанса да имат паричен ресурс във времена, в които всеки може да дойде да играе в България. Тук по-младите не знаят как е било преди 90те. А точно това е причината да говорим за румънци, сърби и руснаци.
Blue Eyes
на 04.06.2009 в 22:06:26 #190Защо говорите за Саша Симонович в минало време?!?!?!
Сега, последния кръг от него и Пажин се очаква да направят това с чорбетата което направиха есента. Даже и с 10 човека да направят най-малко равен!

6kembal
на 04.06.2009 в 22:06:08 #189ловеца, не ми обръщай внимание, за да не ти обърна аз....
6kembal
на 04.06.2009 в 22:04:20 #188мустак , не ща да ми обръщаш внимание, искам да разбереш футбола, ама ей на , непосилна задача....
по-скоро вълчицат ще стане вълк отколкото....за какво говорехме....

Gadzet
на 04.06.2009 в 22:03:54 #187loveca
Прав си! Само Литекс купува качествени чужденци
galaktiko
на 04.06.2009 в 22:02:59 #1866кембал, ШАМПИОН СИ

Blue Eyes
на 04.06.2009 в 22:02:59 #185Един Владислав Радимов минал за кратко през Левски също беше страхотен играч! При него пък се случи "кофти" период и за това не се наложи!
BoDexter
на 04.06.2009 в 22:02:26 #184Blue Eyes, съгласен съм за Кабат. После дори мисля 4е игра в Англия известно време, ако не се лъжа.
6kembal
на 04.06.2009 в 22:01:38 #183Регистриран на: 21.01.2007, 21:10 253. loveca | 05.06.2009 00:59 Аз пак ви ======================================== аз пък ТИ казвам, че нищо не разбираш от футбол........кашиш......

loveca
на 04.06.2009 в 22:01:20 #182249. 6kembal | 05.06.2009 00:58 ловеца, елементарен си бе, бате................тейк а минет ту тинк абаут ит: гришата не е вечен, оставя ви и потъвате от там откъдето се появихте, да не кажа, че и по-дълбоко ще отидете - дивижън хикс, уай(що така бе миме), зет....ди енд къмплийт.... ================== Искаш да ти обърна внимание ли? Ами няма пък!
Pisatel
на 04.06.2009 в 22:01:08 #181250. shadow | 05.06.2009 00:58 За мен един от най-добрияте чужденци в Левски беше Саша Симонович, неангажиращо мнение ;) ----------------------------------------- Саша Симонович много хубаво го вкара на чорбата в 92-рата минута. Освен това красив гол вкара на Ливърпул на времето
kiko75
на 04.06.2009 в 22:00:41 #180250. shadow | 05.06.2009 00:58 За мен един от най-добрияте чужденци в Левски беше Саша Симонович, неангажиращо мнение ;) ================================== САША И ПЕТЪР КАБАТ са единствените който съм харесал от левски
6kembal
на 04.06.2009 в 22:00:13 #179galaktiko шампионе, аре
