Новите попълнения на ЦСКА - Дормушали Саидходжа и Веселин Минев, търсят варианти да напуснат клуба, научи "Топспорт". Двамата имат договори за по още две години, но финансовата криза в клуба ги подтикнала да търсят варианти да се разделят с "червените" и така да се спасят.
Както е известно, Муши и Минев дойдоха на "Армията" през зимата, след като шефът на ЦСКА тогава - Сашо Томов, и босът на Ботев (Пд) Димитър Христолов буквално се разбраха за минути. Сега новите собственици на "червените" от "Титан АС" изплащат разсрочения трансфер на двамата към "канарчетата". Двамата играчи търсят варианти в момента как законово да се явят на Арбитража на БФС, който ще е след края на сезона. Както е известно, играчите на Любо Пенев не са получавали заплати за последните 3 месеца.
Станчев
на 05.06.2009 в 14:54:31 #578Абе ти го биеш под път и над път, където го хванеш, то пак си дърдори : Ама ние сме по-велики

Blue Eyes
на 05.06.2009 в 14:53:20 #577колко ти е грешна логиката ----------------------------- Напротив, логиката ми е желязна! Вашата, с тези сравнения в игри срещу трети отбори куца! Ако се ръководим от вашите "сравнения", то тогава наистина ще излезе, че ние - "..сме далеч по силни и от Аякс и от Нотингам и от Ливърпул! Щом вие ги биете а пък ние вас си ви бием като тъпан!" Точно тук ви куцат "сравненията" използвани за доказателство, че сте по-добър отбор от Левски!
barabas
на 05.06.2009 в 14:52:25 #576Да си ме чул или видял да пиша ,че сме по- велики от Нотингам , Аякс или Пул щото сме ги били в преките двубои

Станчев
на 05.06.2009 в 14:50:10 #575Левски играе срещу ЦСКА сякаш е на финал... ============================== Естествено !
Точно в това е идеологията на двата отбора. Вие сте въплъщение на всичко гнусно и престъпно в държавата ни, а ние Левскарите е съвсем логично да се разграничаваме и да искаме да ви смачкаме мутрите

kiko75
на 05.06.2009 в 14:49:55 #574852. 15-ти | 05.06.2009 16:24 кое ли досадно прасе пише тук в момента под 5 ника и кой ли е титулярния ник на дивизионера петърчо ти ли си бре =========================================
гузен негонен бяга

barabas
на 05.06.2009 в 14:49:25 #573922. Blue Eyes | 05.06.2009 17:44 На базата на твоите сравнения, ние тогава сме далеч по силни и от Аякс и от Нотингам и от Ливърпул! Щом вие ги биете а пък ние вас си ви маризим къде ви хванем! Чуди се Ха ха ах аха аа ха точно това показва колко ти е грешна логиката , че по-успелия отбор се мери само и единствено в преките двубои

Blue Eyes
на 05.06.2009 в 14:48:49 #572КоЗеЛ, дори и така да е, не обяснява факта, че: ..на база сравнения,сме далеч по силни и от Аякс и от Нотингам и от Ливърпул! Щом вие ги биете а пък ние вас си ви бием като тъпан!
Нещо не се връзват нещата!!!
barabas
на 05.06.2009 в 14:47:12 #571Еми според мен донякъде Г.Илиев ви го каза " Левски играе срещу ЦСКА сякаш е на финал срещу Ливерпул , докато ЦСКА го възприемат като още един мач" Което не означава , че одобрявам "великодушието" на ЦСКА , но за жалост така се получава
КоЗеЛ
на 05.06.2009 в 14:46:15 #570Blue Eyes Ми това ви е мача за спасяване на сезона - след некое славно отпадане на 1/32 финал от некой анонимнк

mimbo
на 05.06.2009 в 14:44:51 #569Муши и Минев бягат от ЦСКА ----------------------------------------------- Бах мааму,още ли не са избягали?!?!? От снощи бягат
И още от Топспорт не са коригирали името на "бягащият" близнак

Blue Eyes
на 05.06.2009 в 14:44:33 #568На базата на твоите сравнения, ние тогава сме далеч по силни и от Аякс и от Нотингам и от Ливърпул! Щом вие ги биете а пък ние вас си ви маризим къде ви хванем!
Blue Eyes
на 05.06.2009 в 14:42:48 #567ИСТИНАТА Е ТААМ В ЕВРОПАТА ---------------------------------------------------- Е като е там истината, как така се получава, че там имате успехи а ние ви бием като тъпан?
barabas
на 05.06.2009 в 14:41:23 #566Както казах и по-рано отново се стремиш към ПОРОЧЕН кръг , ти ще си измисляш АФД - та , аз ще ти доказвам за съдийски тесли - направили вас шампиони или сателити на Левски помогнали ви и така кръга се затваря и няма край
Колкото и да ви е болно ИСТИНАТА Е ТААМ В ЕВРОПАТА където няма Балевци , няма съдии , няма сателити , където има СИЛНИ и СЛАБИ отбори е това е

КоЗеЛ
на 05.06.2009 в 14:38:14 #5651989 - ЦФКА „Средец“ (25) 1990 - ЦСКА (26) 1991 - Етър (1) 1992 - ЦСКА (27) 1993 - Левски София (1
1994 - Левски София (19)
1995 - Левски София (20)
1996 - Славия София (7)
1997 - ЦСКА (2
1998 - Литекс Ловеч (1)
1999 - Литекс Ловеч (2)
2000 - Левски София (21)
2001 - Левски София (22)
2002 - Левски София (23)
2003 - ЦСКА (29)
2004 - Локомотив Пловдив (1)
2005 - ЦСКА (30)
2006 - Левски София (24)
2007 - Левски София (25)
2008 - ЦСКА (31)
2009 - Левски София (26)
========================
9 на 7 ... като в тия 20 години ние имаме ПОЛУФИНАЛ за КНК а вие -> антверпенското ЧУДО!

Blue Eyes
на 05.06.2009 в 14:36:49 #564Тогава по твоята логика няма нужда от никакви шампионати и турнири , ами да си се предизвикват по двойки и да си броят победите така ли? ------------------------------ Ми шампионатите и турнирите са точно това, всеки отбор играе (по двойки) с другите си противници!! Това че един отбор "по право" започва с десетина точки аванс пред другите (мачовете ви срещу АФД-тата) е отделен въпрос! Когато сме играли ек на ек сме доказали кой е по-добрия отбор!
barabas
на 05.06.2009 в 14:36:40 #563Подуенско ПРАСЕ вервай ми там от където ние вече минахме , вие сега отивате

barabas
на 05.06.2009 в 14:35:08 #562Е лично аз съм ги гледал на живо как бият и Аякс и Байерн и Нотингам и Ливърпул , а като си толкова велик и отворен що не си видиш вашите първи 20 години а

barabas
на 05.06.2009 в 14:32:44 #561То това е прекалено елементарно мислене
Тогава по твоята логика няма нужда от никакви шампионати и турнири , ами да си се предизвикват по двойки и да си броят победите така ли?

arpecua
на 05.06.2009 в 14:30:03 #560Регистриран на: 14.01.2008, 12:11 910. КоЗеЛ | 05.06.2009 17:25 31 / 6 1=0,5082 26 / 95 =0,2737 Чуди се Чуди се Чуди се ============================ Това е статистиката с онея 10 поредни нали петолъчко облъчена... Пусни за последните 20 години колко титли имате прасе малоумно Няма БКП - има 95 % форумни прасета дето не са гледали ЦАСКА на живо в ЕВРОПА Айде чао
Blue Eyes
на 05.06.2009 в 14:29:37 #559но тя не променя смисъла на това което казвам ------------------------- Точно и заради това не съм съгласен с теб, че чрез двубои с трети противници може да се определи силата на два съперника!! За силата на два отбора може да се имат предвид само двубоите между тях (ек на ек), а не съпоставки между мачове изиграни от тях с други отбори!