Министърът на спорта Весела Лечева отново коментира темата, която вълнува милиони - стадионите на грандовете ни ЦСКА и Левски. Тя направи изказване пред телевизия Bulgaria ON AIR.
Лечева съобщи, че на финалната права е създаването на съвместно дружество с ЦСКА. Експертната оценка на активите, с които ще участва държавата е 28 498 000 лева. Почти всички стъпки са разписани в меморандума, който двете страни са подписали.
Във връзка с концесията на стадион "Георги Аспарухов" Весела Лечева каза, че за съжаление в спорта все още не е реализиран нито един успешен модел на публично-частно партньорство.
"Надявам се, че тази процедура, която беше стартирана преди 2 години и на която ние дадохме ход и действие, да бъде първият успешен такъв проект. Създадохме специална комисия, която да предприеме подготвителните действия, свързани с процедурата по отдаване на концесия - да изготви правния анализ, икономическия и финансовия анализ", каза Лечева.
power
на 01.02.2023 в 06:43:08 #33Веселата вдовица отново е извадила кутията с близалки и раздава щедро на наивниците . Да ви е сладко !
papagalex
на 31.01.2023 в 16:57:41 #32Чикията отърва уискито
papagalex
на 31.01.2023 в 16:54:46 #31Вижда му се края
panayot_stamenov
на 31.01.2023 в 15:58:38 #30А за главнокомндващ, главен технолог и първи дегстатор на PADB/People's army distillery and beverages/, предлагам да направим сензационен трансфер на Костакурта от Швайнфурт. Няма подпис, още не съм си купил мастило, не мога да извадя тонера от принтера.
Bloody_Sword
на 31.01.2023 в 15:51:04 #29Предложената от Кос - Петя Дикова става много.
VLAD
на 31.01.2023 в 15:31:14 #28Сигурен съм, че Умерения ще гласува за Корнелия.
Bloody_Sword
на 31.01.2023 в 15:29:47 #27Кос, Раева е прекалено развратна. Току виж вместо да работи, извика от тренировка Юга, Назон и Морено.
Bloody_Sword
на 31.01.2023 в 15:27:13 #26Хер Джерман, Предлагам Аня Пенчева. Вече е на възраст, но със звънливото си гласче ще повдига армейския дух! Или Стефания Колева. Тя може да помогне лично, ако момичетата в ЕБ са претоварени в някои моменти.
german
на 31.01.2023 в 15:17:05 #25има нЕкои основания, за съмненията на хер меч, но бихме искали да чуем и неговите предложения
Bloody_Sword
на 31.01.2023 в 14:56:42 #24Според мен, Нешка не е достатъчно квалифицирана за длъжността, въпреки че момичетата в ЕБ ще играят с топки и бухалки.
german
на 31.01.2023 в 14:50:08 #23управителният съвет на полевата кухня, гласува единодушно за Нешка Робева
vladang
на 31.01.2023 в 14:20:08 #22Лелка цицелка съчетава тези две качества.Понякога,но малко по-рядко от никога.
Мик Джагър
на 31.01.2023 в 14:19:56 #21VLAD
на 31.01.2023 в 14:16:00 #20Ся Джагъра и Тигъра да не се обиждат, ма какво общо имат адвокатите и интелигенцията?
vladang
на 31.01.2023 в 14:11:37 #19Бе,то другите са ясни ,от долните прослойки са,плиткоумни и необразовани,ама и адвокатурата като започне да им приглася в същият просташки тон ми идва в повече. Губя всяка вяра в интелигенцията.
VLAD
на 31.01.2023 в 13:57:40 #18Абе то и ние имаме малко вина за забавянето, защото на предишното заседание на управителния съвет така и не се разбрахме какви джибри ще се употребяват на Казаня.
8888.bg
на 31.01.2023 в 12:59:36 #17Педерло с трепет в гъзъ, чака Лечева да осигури 500 годишна БЕЗВЪЗМЕЗДНА концесия Отбора му отхвърля оферти за 200 куприльона марки, но чака на Палмите да платят заплати и аванси На гладен гъзер чифте пищови Кой купува нахамрунени футболисти Същия който купува гнили плодове и зеленчуци Педерло кажи на Джена да те телепортира на Земята
panayot_stamenov
на 31.01.2023 в 12:25:56 #16german на 31.01.2023 в 13:57:30#13 обергрупенпрофесор, в канцеларията на полевата кухня, постъпи CV и мотивационно писмо от гражданката Кобилкина Н. която кандидатства за длъжността "маман" в Елитния Бардак Борко, Според мен най - добре да наемем Нешка Робева за главнокомандващ ЕБ а Кобилкина за шеф на отбел "Набор на кадри и квалификация/НКК/" ама вие си знаете там в УББС. нема подпис, че ми е малко мастилото за палеца.
hanko-brat15
на 31.01.2023 в 12:21:14 #15И кой ще даде пари за изграждането на ноф стадьон?! Гг само баламосва припоците за да и отвлече вниманието.
bobi_raf
на 31.01.2023 в 12:17:41 #14