Ситуацията в ЦСКА продължава да е много тежка. Славният някога "армейски" клуб чака фалит, съдбата му остава неясна.
Тази сутрин е регистрирано поредно ново дружество - ПФК ЦСКА 1948 АД. До края на деня то ще се появи официално и в Търговския регистър.
Негов създател е Георги Георгиев - представител на "Леджеа" за България и отявлен враг на Александър Томов. Георгиев е същият, който преди време блокира алеята на "Армията" с автомобила си и чакаше Лупи със стик за голф.
По-рано през седмицата така наречените собственици на "червените" - Ивайло Манджуков и Милко Георгиев, са подали документи за вписване на ФК ЦСКА.
С оглед очаквания фалит се очаква да се появят още подобни дружества. Така България може да стане държавата на ЦСКА-тата.
Какво трябва да значи ПФК ЦСКА 1948 АД? Може би Панаирджийски Футболен Клуб ЦСКА 1948. АД? На "Армията" е ужасен ад от момента, в който Васил Божков си тръгна. Та до днес.
Помните ли поражението на ЦСКА с 0:3 от Миньор на стадион "Българска армия"? На другия ден в. "7 дни спорт" излезе със заглавие на първата си страница "Чорбата се вкисна". Сега то изглежда толкова актуално...
УмеренЦСКА
на 27.05.2015 в 16:42:34 #30...Та така, де, за Юли Москов, главния редактор на "7 дни спорт" и за "чорбата" му, която сърба в момента...
УмеренЦСКА
на 27.05.2015 в 16:35:29 #29На другия ден в. "7 дни спорт" излезе със заглавие на първата си страница "Чорбата се вкисна". Сега то изглежда толкова актуално... --------- От любопитство посетих сайта на "7 дни спорт". Всеки може да го направи... Във "форума" му от години вече действа някакв скрипт, който го пълни със спам. И сега е пак така. На петте достъпни страници от него има само един коментар... Всякакви аналогии да се считат за случайни, но "популярността" на "7 дни спорт", така висока от времето, в което "диктуваше" Лицензгейта явно е спаднала доста...
карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 16:18:30 #28ТРИОНО, винпром Карнобат си има собствена спиртоварна, и от никого не купува спирт
виж ако е Пещера може

nemipuka
на 27.05.2015 в 16:10:15 #27Кравата, отиди да им опасеш при скамейките
карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 16:09:23 #26кравата била тъпа
ти откри Америка

карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 16:05:18 #25КРАВО, този който е ослепял не е пил карнобатска, а някакво менте
винпром Карнобат произвежда най-качествения алкохол в България

Станчев
на 27.05.2015 в 15:56:39 #24КАРНИ, разбира се, че ще се видим, аз ще гледам да съм там около обяд и започваме купона, на Борисовата воденица, ако не го знаеш къде е , ще те упътя

Димитър Везалов
на 27.05.2015 в 15:55:24 #23карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 15:53:28 #22ВЕЗАЛОВ, турче ти ще пиеш пещерски ментак, и то от мъка
карнобатската , особено Кехлибар е за победителите

german
на 27.05.2015 в 15:51:15 #21предлагам и нашата държава да я преименуваме на ЦСКАРИЯ
и така нулираме външния държавен дълг 
Димитър Везалов
на 27.05.2015 в 15:51:10 #20в събота ще пием карнобатска след поредната загуба на Лефски, а Станчев ша риве като магаре

карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 15:49:47 #19СТАНЧЕВ, за събота требе се чуем, че може да се видим в Бургас

Димитър Везалов
на 27.05.2015 в 15:47:20 #18"ПРОФЕСИОНАЛЕН БАСКЕТБОЛЕН КЛУБ-ЦСКА-48" АД, ЕИК/ПИК 131083632 "ПРОФЕСИОНАЛЕН ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ ЦСКА" АД, ЕИК/ПИК 200117482 ЕТ "ИВАН ГЕНЧОВ - ЦСКА-06", ЕИК/ПИК 109601050 "ПРОФЕСИОНАЛЕН БАСКЕТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА-2007" АД, ЕИК/ПИК 175349077 "ЦСКА-АС-23" ООД, ЕИК/ПИК 130026482 "ЦСКА Тим" ООД, ЕИК/ПИК 202095401 "“ЦСКА ВЪЗРАЖДАНЕ” АД" АД, ЕИК/ПИК 202205130 "ПЪРВИ ФЕН КЛУБ - ЦСКА" ЕООД, ЕИК/ПИК 202208386 "ЦСКА 1923" АД, ЕИК/ПИК 202651691 "ЦСКА ИНВЕСТМЪНТ" ЕООД, ЕИК/ПИК 202682427 "ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА" АД, ЕИК/ПИК 130212106 "ЦСКА - АС 23 - ЕД" ЕООД, ЕИК/ПИК 202990446 Това са всички ЦСКА-та към днешна дата
ВСЕКИ ИСКА ДА Е ГОЛЯМ И ДА СЕ КАЗВА ЦСКА, ВСЕКИ!!!!

Станчев
на 27.05.2015 в 15:44:03 #17КАРНИ, хубаво е, че ги изпреварваме още в реално време така да се каже, преди да са се споминали и по документи
И всичко това НАПУК на дългогодишната партийна подкрепа

карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 15:38:02 #1624. Станчев | 27.05.2015 18:33 ВЕЛИКИЯТ ВЕКОВЕН ЛЕВСКИ взима поредна купа в събота и става с една повече от свиньята
вече еднолично най-титулувания отбор в БГ

german
на 27.05.2015 в 15:36:57 #15на фотката - екологичен проект на армията
а иначе - трябва да се създадат 12 /дванадесет/ бр. ЦСКА и да си джиткаме в А група като аристократи
другите - да се оправят няк'си по низшите групи 
Станчев
на 27.05.2015 в 15:33:12 #14ВЕЛИКИЯТ ВЕКОВЕН ЛЕВСКИ взима поредна купа в събота

rincewind
на 27.05.2015 в 15:30:46 #13"Даже плевели са поникнали на стадиона им," Нищо не разбираш, ама грам не разбираш фатмашката душа
След време ще избуят и ще правят сянка на фатмашките тикви, че от фуржките оплешивяват и ... ше вземат да получават масово топлинни удари
карнобатска гроздова
на 27.05.2015 в 15:25:12 #12ми то и едно време беше така, и то официално в А група
само че бяха под формата на АФД-та
смятайте Великия Левски Вековенъ как е печелил титли в такаво обстановка
почти цялата А група играе за свиньята и пак титлите са почти равин

nemipuka
на 27.05.2015 в 15:16:10 #11Даже плевели са поникнали на стадиона им, гледай какави дървета са станали, лелелеле. Няма кой да им оплеви скамейките ахахахахахха, или същност това ще им бъде публиката. По едно червено шалче на клоните и айде...