Бившият треньор на Ботев (Пловдив) - Душан Керкез е новият старши треньор на ЦСКА, твърди "Тема Спорт". Босненският специалист, който е роден в Белград, ще бъде представен утре от ръководството на специална пресконференция. "Червените" обявиха, че брифингът е от 16:00 часа и е във връзка със "спортно-техническото бъдеще на отбора". Керкез ще бъде представен от директорите Пауло Нога и Радослав Златков.
До преди седмица 49-годишният специалист бе начело на Ботев (Пловдив). Той се раздели трогателно с клуба и привържениците на "канарчетата" точно след мача с ЦСКА, загубен с 0:4 на "Колежа". През миналата пролет той също бе вариант за столичани, но нещата не се получиха. Този път обаче преговорите са завършили с успех. Керкез заменя на поста Александър Томаш. Сред обсъжданите имена за нов наставник на "червените" са били още специалисти от Португалия и Испания, но в крайна сметка ръководството е избрало Душан Керкез, който утре сутрин пътува от Белград за София.
194820
на 04.06.2025 в 09:27:18 #28Дрътия педер педерло не издържа и се появи с многото си профили, дори сфинския, какъв парадокс и падение, в швабския хоспис явно не му обръщат достатъчно внимание. Много е глупав, не прави разлика между Керкенез и Керкез, за празната му чутура е еднакво, ама едното е птица, а другото е тъкач на синьо-зелени девойки, само че сега ще е в червено.
bozia-ivanov
на 04.06.2025 в 07:15:38 #27Вечно страдащите от комплексарщина спрямо ЦСКА спартаклии ,за пореден път са се възбудили и проявяват неизтребимата си комплефскарщина под отлична новина за ЦСКА…..
gychopopov
на 04.06.2025 в 05:14:10 #26Новият треньор на ЦСКА Душан Керкез ще получава двойно по-висока заплата в сравнение с договорената в Краковия (Краков). Керкез е имал самолетен билет и е трябвало да пътува за Полша. Нещата обаче рязко се променят след получената оферта от ЦСКА. ------------------------------------------------- Шмайзера, ще плаща неустойка и на Краковия.
gychopopov
на 04.06.2025 в 04:45:04 #25На офицера в устата ще му cepa!
gychopopov
на 04.06.2025 в 04:42:10 #24Куркенез за пумашкото Цесека!
duneraaa
на 04.06.2025 в 04:41:41 #23Дано да е вярно, от всичките имена, които се въртят Керкез е добър вариант. И като човек и като треньор, че Сашко ме напрягаше, като говори...
XAN_lil
на 04.06.2025 в 02:07:20 #22И аз съм за Саша, но и Керкез ще свърши работа.. Трябваше треньор, който да познава обстановката, за да не се губи време, сега остава до подготовката са се вземат 3-4 нови и да започнем първенството на висока скорост, а не на ходом
abc-xyz
на 04.06.2025 в 02:05:32 #21Свински припок на Тире Спартак и на Число 1914, Майкъла е пророк сравнено с теб!
TerrorHammer
на 03.06.2025 в 21:27:17 #20По принцип единственото ми опасение за истинността на новината е фактът, че преди време когато ние настоявахме да го привлечем, Керкез в едно интервю каза нещо в смисъл, че май в България ще работи само за ПуталикЪ
194820
на 03.06.2025 в 21:21:04 #19Отдавна очаквах този треньор, дано е истина, няма по-добър вариант за този момент.
imco1
на 03.06.2025 в 21:12:02 #18Ако наистина е Керкез е по-добре от Сашко. А в екип е него? Кондиционен специалист, аналитик или както и да се води, треньор на вратарите и т.н.?... Както и да е - пожелавам успех в работата и много скоро ще се видят има ли предпоставки за това, като се видят трансферите (и входящи и изходящи).
oficer1
на 03.06.2025 в 21:08:44 #17Руснакът дойде да прави пари от БотеФ!
Само ямболския гъдулар и още нЕколко живеещи в Топа не го разбраха!
Докарваше всЕкакФи мамУни и искаше да продава качествените и му се получаваше!
Всичко постигнато в А-Театрал, Купата и ЕК щеше да е бонус за него и БотеФ!
В тази обстановка и при положение, че имаше ресурси в БотяФ, Керкез нареждаше играчите добре и бързо ги вкарваше в схемата!
Аз съм доволен от назначението на Керкез!
Както много Армейци отбелязах, все Иберийци и то неизвестни и нищо не постигнали , едва ли щеше да е по-добре!
09866433
на 03.06.2025 в 21:06:17 #16Определено е по-добър вариант от Гарсия и Консейсао, ама да видим.
abc-xyz
на 03.06.2025 в 20:54:44 #15vladimir-nikolaev на 03.06.2025 в 23:51:12 #22 Абе да идва бат'Стамо с директор Селячко Дихонофф и тва е ======== В с. Подуяне ли ги викаш?
abc-xyz
на 03.06.2025 в 20:52:56 #14nikolay-nikolay на 03.06.2025 в 23:38:15 #16 На кои места завърши Ботев Пловдив под ръководството на Душан Керкез ======== Завърши по-напред от всички отбори, които е водил Веласкес преди вас!
edin_chovek
на 03.06.2025 в 20:48:06 #13Те португалците не че са анонимни , помня ги и двамата като имена , но треньорската визитка им е доста бедна и в низходящ ред
tundzhaka
на 03.06.2025 в 20:44:32 #12Радостинов най-адекватно мисли!
edin_chovek
на 03.06.2025 в 20:44:15 #11Керкез остави добри впечатления в Путяф , нека се пробва в нашия разграден двор . Предпочитам го от некви анонимни португалци , искащи по 100 к евро на месец
TerrorHammer
на 03.06.2025 в 20:43:19 #10Ако утре се потвърдят слуховете за Керкез, би било някаква стъпка в правилната посока. Мисля, че Душан е подходящ да постави някакви основи. Дано да не е някой от останалите, които се тиражираха
tundzhaka
на 03.06.2025 в 20:42:42 #9Акрапович беше с повече успехи и като треньор беше по добър, та той в ребранда не прокопса, камо ли тоя.