Страхотни проблеми са на път да възникнат в ЦСКА. Причината е стадион "Българска армия". Сагата около собствеността на съоръжението продължава да виси без развитие. Прехвърлянето на базите от страна на ДАМС в ръцете на собственика на клуба Васил Божков все още е далеч от своето осъществяване.
В момента стадионът е притежание на ДАМС, а договорът между ЦСКА и агенцията е изтекъл на 31 юли. Още през пролетта ръководството на "червените" свика специална пресконференция, на която бе обявено, че в скоро време ще има изяснение на ситуацията.
Тогава един от шефовете на ЦСКА заяви, че ако до 31 юли не се реши въпроса, отборът няма къде да играе, защото стадионът не е собственост на клуба. Въпреки че "Армията" не е притежание на ПФК ЦСКА АД, клубът се сдоби с лиценз за новия сезон.
Според запознати, ако БФС държи стриктно на правилата, "армейците" могат да отнесат жестоки глоби и дори да бъдат изхвърлени във "В" група заради този казус. "От ДАМС не ни помагат с нищо. Продължаваме да настояваме за среща, за да изясним най-после сагата около стадиона, но явно управляващите не си дават зор и не ги е грижа за спорта", заявиха някои от шефовете в ЦСКА.
sean
на 04.09.2006 в 09:00:07 #56то там им е местото на тия 4ервени боклуци

Yovov
на 04.09.2006 в 08:59:29 #55ФАВОРИТ Според мен е редно да се дадат на концесия ако наистина ще се вложат сериозни пари за ремонт.
D-Formation
на 04.09.2006 в 08:58:31 #54Yovov 04.09.2006 11:39 Здравейте всички. Тази новина не е добра, нито за феновете на Левски, нито за тези на ЦСКА. Представете си как ще спадне нивото на БГ футбола и в частност играта на Левски, ако няма реална конкуренция. Вярно, че и Литекс и Локо (Сф) са сериозни съперници, но няма да е същото. Вярвам, че всичко ще се оправи и няма да се стигне до там. Литекс едва ли ВЕЧЕ са сериозен съперник
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 08:58:18 #53Аз също но се надявам най-сетне да свърши сагата със собствеността на стадионите ....за всички стадиони!!!
Yovov
на 04.09.2006 в 08:57:05 #52ФАВОРИТ Искрено се надявам да си прав.
CSKA__FАN
на 04.09.2006 в 08:55:27 #51umen_ vlad продължавай да повтаряш КЗЛ
umen_ vlad
на 04.09.2006 в 08:54:32 #50КЗЛ ДГДГ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ОТБОР ЛЕВСКИ!!!. УСПЕХ НА ТРИТЕ БЪЛГАРСКИ ОТБОРА-Левски,Литекс и Локо!!! ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР ДВЕ!
umen_ vlad
на 04.09.2006 в 08:54:00 #49АХ, КАК ВИ ПОДРАЗНИХ!!! НАПРАВО ОРГАЗЪМ!!! КЕФ!!!
umen_ vlad
на 04.09.2006 в 08:53:27 #48КЗЛ ДГДГ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ОТБОР ЛЕВСКИ!!!. УСПЕХ НА ТРИТЕ БЪЛГАРСКИ ОТБОРА-Левски,Литекс и Локо!!! ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР ДВЕ!
CSKA__FАN
на 04.09.2006 в 08:53:20 #47рафа снощи имаше интервю с лечева каза че договорите с ЦСКА са подписани отдавна не виждам какво има да се рови тук
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 08:51:49 #46Yovov 04.09.2006 11:49 Не го е направил: 1. Това не е сигурно,нагледох се на "новини" от Тъпспорт! 2.Не ми се вярва вината да е в ЦСКА!
k-z-u-s
на 04.09.2006 в 08:51:21 #45Публикацията е платена от Черепа.
Yovov
на 04.09.2006 в 08:49:17 #44ФАВОРИТ Абсолютно, но все пак от отбора се иска да си подновят договора, а явно никой не го е направил.
ФАВОРИТ
на 04.09.2006 в 08:48:35 #43Yovov 04.09.2006 11:42 Е това зависи от Държавата,то с всички отбори е така!
umen_ vlad
на 04.09.2006 в 08:47:07 #42КЗЛ ДГДГ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ОТБОР ЛЕВСКИ!!!. УСПЕХ НА ТРИТЕ БЪЛГАРСКИ ОТБОРА-Левски,Литекс и Локо!!! ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР ДВЕ!
Yovov
на 04.09.2006 в 08:45:54 #41Проблемът с нападението на националния ни отбор все още не е решен, разкриха източници от щаба на Стоичков. Според тях, в момента се обсъжда варианта Георги Иванов - Гонзо да замени контузената звезда на Тотнъм. Предварително се очакваше на мястото на Бербо да се викне Валери Домовчийски. Той обаче беше ударен в началото на мача на младежите с Хърватия. За да се избегне усложняване на травмата му и за да запазят силите му за мача със Словения бе заменен в 10-ата минута. Снощи обаче Стоичков започна да се колебае, дали точно Валери е най-подходящ за заместник на Бербатов и дори се е консултирал с хора от щаба си за варианта Гонзо.
Говедотрепач
на 04.09.2006 в 08:44:57 #40ка не спряхте бе животни рогати-всеки Божи ден да пишете статии за това какви проблеми има около отбора на ЦСКА-всеки ден измисляте нови и нови неща,сигурно сън не спите за да пишете тези статии-явно на Леге добре ви плащат ......Но колкото и да се хабите няма да стане вашата-ЦСКА винаги ще го има колкото и да ви е яд и този отбор да ви е трън в очите,ВЕЧНО ЩЕ СТЕ ВТОРИ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕТЕ В СЯНКАТА НА ЦСКА,колкото и титли да си купите и колкото титли да ви подари БФС.Но скоро,съвсем скоро ще кацнете на земята......
D-Formation
на 04.09.2006 в 08:44:34 #39k4v-batkov 04.09.2006 11:35 и като си зараздавал чужди телефони тука във форума , що не почна с тоя на сестра си
Yovov
на 04.09.2006 в 08:42:55 #38ФАВОРИТ До колкото разбирам, става дума за изтекъл срок и същевременно картотека.
umen_ vlad
на 04.09.2006 в 08:42:38 #37КЗЛ ДГДГ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ОТБОР ЛЕВСКИ!!!. УСПЕХ НА ТРИТЕ БЪЛГАРСКИ ОТБОРА-Левски,Литекс и Локо!!! ТРИЙСЕТ И ЕДНО НОМЕР ДВЕ!