Страхотни проблеми са на път да възникнат в ЦСКА. Причината е стадион "Българска армия". Сагата около собствеността на съоръжението продължава да виси без развитие. Прехвърлянето на базите от страна на ДАМС в ръцете на собственика на клуба Васил Божков все още е далеч от своето осъществяване.
В момента стадионът е притежание на ДАМС, а договорът между ЦСКА и агенцията е изтекъл на 31 юли. Още през пролетта ръководството на "червените" свика специална пресконференция, на която бе обявено, че в скоро време ще има изяснение на ситуацията.
Тогава един от шефовете на ЦСКА заяви, че ако до 31 юли не се реши въпроса, отборът няма къде да играе, защото стадионът не е собственост на клуба. Въпреки че "Армията" не е притежание на ПФК ЦСКА АД, клубът се сдоби с лиценз за новия сезон.
Според запознати, ако БФС държи стриктно на правилата, "армейците" могат да отнесат жестоки глоби и дори да бъдат изхвърлени във "В" група заради този казус. "От ДАМС не ни помагат с нищо. Продължаваме да настояваме за среща, за да изясним най-после сагата около стадиона, но явно управляващите не си дават зор и не ги е грижа за спорта", заявиха някои от шефовете в ЦСКА.
6kembal
на 04.09.2006 в 11:11:59 #96"В" ГРУПА ЗА ЦЕЦА ЕВРОПУТЕЦА
http://ibox.bg/forum/img/thefinger.gif
R1
на 04.09.2006 в 11:11:03 #95FC Everton 04.09.2006 14:07 Браво Евертън , много хубаво стихче си измислил за YPG
Blizzardofozz
на 04.09.2006 в 11:10:41 #94еми шом БФС се държи стриктно относно някои други отбори защо не го прави и към ЦСКА?!
R1
на 04.09.2006 в 11:04:15 #93banana 04.09.2006 13:59 Леле колко си заухав само ти си знаеш
R1
на 04.09.2006 в 10:47:10 #92YPG 04.09.2006 13:45 Нещо не се римува.Тъпо стихче , като тебе
banana
на 04.09.2006 в 10:40:48 #91Kikaha, така се пее в партийния ви химн.
А иначе с анадолските ви братя със сигурност сте поне милион фенове на Цесекаспор.
banana
на 04.09.2006 в 10:38:59 #90СУПAТА, beliataa
купихте ли си възелинче, чорбенца? Все пак трябва да се подготвите за Бешикташ! Черепахата 100% е взел поне 1 тир за анадолските свине ЦеФеКА. Че без възелинче направо не ви виждам.
Makaay
на 04.09.2006 в 10:38:38 #89beliataa 04.09.2006 13:31 Интересно как може да станем за смях, може би заради това, че за 2 години изиграхме най-малко 24 мача в Европа, а ЦСКА няма толкова за последните 5 години. Да не говорим за "епичните" битки срещу Кула, Мула и Дюла. Хайде отстранете турците и тогава говорете за резили.
banana
на 04.09.2006 в 10:34:15 #882:7, 1:7, 0:8...
beliataa
на 04.09.2006 в 10:32:14 #87banana 04.09.2006 13:30 абе глупи ти можеш ли да измислиш нещо сам
beliataa
на 04.09.2006 в 10:31:42 #86СУПAТА 04.09.2006 13:29 здраво бате тия теленца кога ше им дойде акъла у главата не мога да разбера пак ше станеме за смях в европа заради тях
banana
на 04.09.2006 в 10:30:03 #85А СеСеКА умре але, але, а ЗеСеКА умре але, але
"Свине милиони, свине червени, к*р за ЦеСеКААА"
beliataa
на 04.09.2006 в 10:28:11 #84shtarkel 04.09.2006 13:24 абе глупак къв урок бе как да се пада достойно ли глука си ти глупак
shtarkel
на 04.09.2006 в 10:24:45 #83Чорбата,на майка ви в устата!Всяка сряда от 9.45 по БТВ Левски дава уроци по футбол!За турски отбори Като цска-намаление!
Говедар
на 04.09.2006 в 10:18:50 #82Не знам защо се връзвате на такива "новини". То ако е така половината отбори от така наречената ни Висша лига са за В група.
beliataa
на 04.09.2006 в 10:18:33 #81ееееееееееееееееееее говеда майка ви ше еба
big_gogo
на 04.09.2006 в 10:14:59 #80Кой, кадето му е мястото!Левски в Шампионската лига , а ЦСКА във "В" група!

MyTa
на 04.09.2006 в 10:14:47 #79Божков МОЛИМ ти Се Продай отбора на Индиеца Молим ТЕ от все сърце!!!!!
Fen
на 04.09.2006 в 09:59:50 #78Най добре ще е в родното и им турско първенство да ги пратят. Без туй скоро имат местно дерби.
cezare
на 04.09.2006 в 09:59:20 #77Тъпия си е тъп!