Страхотни проблеми са на път да възникнат в ЦСКА. Причината е стадион "Българска армия". Сагата около собствеността на съоръжението продължава да виси без развитие. Прехвърлянето на базите от страна на ДАМС в ръцете на собственика на клуба Васил Божков все още е далеч от своето осъществяване.
В момента стадионът е притежание на ДАМС, а договорът между ЦСКА и агенцията е изтекъл на 31 юли. Още през пролетта ръководството на "червените" свика специална пресконференция, на която бе обявено, че в скоро време ще има изяснение на ситуацията.
Тогава един от шефовете на ЦСКА заяви, че ако до 31 юли не се реши въпроса, отборът няма къде да играе, защото стадионът не е собственост на клуба. Въпреки че "Армията" не е притежание на ПФК ЦСКА АД, клубът се сдоби с лиценз за новия сезон.
Според запознати, ако БФС държи стриктно на правилата, "армейците" могат да отнесат жестоки глоби и дори да бъдат изхвърлени във "В" група заради този казус. "От ДАМС не ни помагат с нищо. Продължаваме да настояваме за среща, за да изясним най-после сагата около стадиона, но явно управляващите не си дават зор и не ги е грижа за спорта", заявиха някои от шефовете в ЦСКА.
raev
на 04.09.2006 в 11:33:48 #116Беля, на тях не им трябва вазелин, те са си свикнали
R1
на 04.09.2006 в 11:33:46 #115banana 04.09.2006 14:31 хахахахха марш у цирка бе балък
R1
на 04.09.2006 в 11:32:51 #114banana 04.09.2006 14:31 Майка ти ми е сядала на трикракото столче и и пръснах кафявата точка
raev
на 04.09.2006 в 11:32:32 #113Шкемби, има клауза да му правите минюги
6kembal
на 04.09.2006 в 11:31:59 #112beliataa 04.09.2006 14:29 просто вие станахте много чувствителни след някои успехи на ЛЕВСКИ....
banana
на 04.09.2006 в 11:31:58 #111Левски изпревари Реал в световната клубна ранглиста. Българският отбор на най-челна позиция е Левски (27-о място). Евробоеца ЦеСеКАспор е на 47-а позиция.
beliataa
на 04.09.2006 в 11:31:19 #1106kembal 04.09.2006 14:29 а ти имаш ли вазелин за мача с барселона
beliataa
на 04.09.2006 в 11:30:48 #109raev 04.09.2006 14:27 ебал съм ги трелетата да го духат особено на роналдиньо
R1
на 04.09.2006 в 11:30:31 #108banana 04.09.2006 14:27 Последния път докато си се ебал в гъза , са ти забравили банана вътре.Следващия път като ти го турят в дупето , ще ядеш банан от хуй.Много поздрави на майка ти - трипера и не се бутай при мъжете пишлеменце , още незнаеш какво е сперма , все още имаш само гъделче
6kembal
на 04.09.2006 в 11:29:47 #107raev 04.09.2006 14:27 ама дали има клауза да играе и във "в" група а??????!!!!!

beliataa
на 04.09.2006 в 11:29:24 #1066kembal 04.09.2006 14:26 абе шкембе ти след отпуската яко затъпе я кажи къде играят сините таланти кой е донор на анадолските отбори сподели дете мое диво
banana
на 04.09.2006 в 11:28:26 #1056kembal

raev
на 04.09.2006 в 11:27:54 #10404.09.2006 - Йордан Тодоров продължи своя договор с ЦСКА до 2009 година Халфът на ЦСКА и националния отбор Йордан Тодоров продължи своя договор с ПФК ЦСКА до 2009 година. Данчо сложи подписа си днес на обед, в присъствието на Председателя на Надзорния съвет Стефан Орманджиев, членът на Управителния съвет Димитър Пенев, и.д. Стефан Стоянов и мениджъра на играча Боби Божинов. Лично собственикът на клуба Васил Божков настоя договорът да се подпише незабавно, а националният селекционер Христо Стоичков освободи за един час национала от лагера в Бояна, за да дойде и сключи своя договор. Йордан Тодоров сподели за cska.bg веднага след подписването си: “Много съм щастлив и доволен от преподписването ми с ЦСКА. Искам да благодаря на г-н Божков за оказаното ми доверие, както и на ръководството на отбора.” “Искам и специално да благодаря на нашите фенове за вълшебната им подкрепя към отбора и към мен. Обещавам да играя още по-добре и да се раздавам докрай в мачовете на ЦСКА!” Е това е добра новина, а телетата да мучат за Бешикташ
6kembal
на 04.09.2006 в 11:26:15 #103banana 04.09.2006 14:20 цецка панчаревска ще трябва да преодолее аналната контузия , която ще получи в сблъсъка със сънародниците си от бешикташак http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif http://ibox.bg/forum/img/sport-smiley-010.gif
R1
на 04.09.2006 в 11:23:44 #102YPG 04.09.2006 14:22 Не давай акъл , а ходи виж тая изсаанала крава майка ти !
R1
на 04.09.2006 в 11:23:01 #101FC Everton 04.09.2006 14:19 Кръстил се е банан , защото обича да лапа пишки
R1
на 04.09.2006 в 11:22:12 #100YPG 04.09.2006 14:20 Абе кирльо , бегай виж майка си че съседа я клати.Бегай виж че след 9 месеца ще се роди още едно уродче като тебе
banana
на 04.09.2006 в 11:20:31 #996kembal -
евробоеца Цецекаспор преодоля мега колоса Хайдук Кула с гол в 120 мин.
Ще преодолее и събратята си от Бешикташ, но не на футболното игрище и с повечко възелин.
banana
на 04.09.2006 в 11:15:59 #98FC Everton - измислена??? Ма тебе кой те е излъгал, че можеш да мислиш, бе свиньо анадолска?
banana
на 04.09.2006 в 11:15:00 #97FC Everton - пишлеменце чорбарско, да съм те питал нещо? Само като те попитам тогава ще си отваряш зурличката, компренде?