ЦСКА е на път да осъществи бомбастична продажба на свой играч. Италианският гранд Рома е предложил оферта на стойност 2 млн евро за защитника на „червените" Иван Бандаловски.
Собственикът на ЦСКА Димитър Борисов потвърди тази информация.
„Вярно е, това е сумата, разговорите са в напреднала фаза", призна босът пред „7 дни спорт".
Според информацията, скаутите на римските „вълци" са наблюдавали Бандата през пролетния дял на шампионата в „А" група, а повиквателната за националния отбор е повишила интереса им към играча.
Президентът на Рома Томас Бенедето е дал своето съгласие за привличането на Бандаловски.
Припомняме, че за интерес на римските „вълци" към защитника се заговори преди два дни. Според първоначалната информация, Бандаловски е трябвало да пътува за преговори в Рим преди няколко дни, но заминаването му се е отменило заради тежки болки в коляното.
Преди известно време се заговори и за интерес към национала от страна на градския съперник на „вълците" - Лацио. В последствие обаче треньорът на тима Еди Рея се е отказал от него, тъй като е преценил, че на този етап не се нуждае от него.
Бандаловски на крачка от Рома, "вълците" извадиха 2 млн. евро за него
Източник: БГ НЕС
веселяк
на 05.07.2011 в 09:29:14 #55LOVEC
на 05.07.2011 в 09:26:11 #54Значи ако този палячо струва 2 милиона, то Манолев струва 20!
hari_832
на 05.07.2011 в 09:20:17 #53Етър ВТ прави свирка на лайното ми деба извратеняка Етър ВТ ходи с цял бански на плажа ....факт Етър ВТ е фен на мъжки ласки

jo_ko
на 05.07.2011 в 08:51:23 #52Свилен Нейков за ЦСКА: Обещават, но не изпълняват; Отново сиви облаци надвиснаха над ЦСКА: Червените има 6 дни да покрият дълг; ЦСКА дължи половин милион за такса смет; За какви трансфери говорим при това положение?!
Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:24:29 #51Ржевски е педи ! Това го знае всеки от САН ! ФАКТ !
15-ти
на 05.07.2011 в 08:22:21 #50...интересно е и как подкурчика скача в защита на тъпкача си,радомирския куросмук на сини пишки

Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:17:22 #49Ржевски прави секс с коне ! И гълта ! ФАКТ !
Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:15:24 #48Ментето ми радомирски КУРОСМУК, Явно не ти пука от характеристиката ти..всъщност да, жалките човечета 2-ра ръка, като тебе, си го знаят, от какво да се обиждат?! Жалко ЧО-ВЕ-ЧЕ втора класа! И кой ти е истинския акоунт бе, мизерник (в буквалния смисъл)? Ти с всеки пост доказваш моето превъзходство пред тебе, щото си толкова дребен и жалък, че не можеш НИЩО друго да направиш, освен да ме копираш.
Leci 11
на 05.07.2011 в 08:13:57 #47Ментето ми от 2011-та година, Явно не ти пука от характеристиката ти..всъщност да, жалките човечета 2-ра ръка, като тебе, си го знаят, от какво да се обиждат?! Жалко ЧО-ВЕ-ЧЕ втора класа! И кой ти е истинския акоунт бе, мизерник (в буквалния смисъл)? Ти с всеки пост доказваш моето превъзходство пред тебе, щото си толкова дребен и жалък, че не можеш НИЩО друго да направиш, освен да ме копираш.
Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:11:50 #46Ржевски духа на кучета ! И гълта ! ФАКТ !
Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:08:48 #45Радомирски КУРОСМУК ! Аз в моят профил съм указал кой съм дрипльо безполезен ! В твоя видях само това "За Leci 11-ментето Потребителят е забранил показването на личните му данни." !

Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:04:06 #44Ментето ми, радомискри куросмук, Слугинаж жалък, даже не можеш да пишеш от собствено име. Причината е проста и обяснима в психологията - ниско самочувствие, комплексираност, безсилна злоба и самоусещане, че си втора ръка, втора класа човече. Лузър, знаещ, че ще загуби в пряк сблъсък, но в същото време и страхливец. Да, за твое съжаление.
Leci 11
на 05.07.2011 в 08:02:31 #43Ментето ми, регистрирано 2011-та година, Слугинаж жалък, даже не можеш да пишеш от собствено име. Причината е проста и обяснима в психологията - ниско самочувствие, комплексираност, безсилна злоба и самоусещане, че си втора ръка, втора класа човече. Лузър, знаещ, че ще загуби в пряк сблъсък, но в същото време и страхливец. Да, за твое съжаление.
Lесi 11
на 05.07.2011 в 08:01:09 #42Ржевски здравей ! Пуснали са ви тока в маалата ! Честито !

Leci 11
на 05.07.2011 в 07:57:47 #41Верно ли, ментака е регистриран 2011 бе, дебил!
Nico
на 05.07.2011 в 07:57:41 #40Защитник който преди да дойде в ЦСКА беше пред отказване от футбола, сега струва повече от прехвалената Джука Дебела!
Гуведа за калко продадохте Джуката!? За колко и къде а !? 
Lесi 11
на 05.07.2011 в 07:56:47 #39Радомирския КУРОСМУК е поредната дрипа без име,удостоверяваща присъствието си на този свят с 4 букви и две цифри и се мъчи да захапе монстъркока ми ! Кажи бе сопол недъгав,коя част на хилавото ти телце те сърби най-много ! Че да взема мощно да я почеша с обувките си от скат !

15-ти
на 05.07.2011 в 07:56:41 #38..със
15-ти
на 05.07.2011 в 07:56:08 #37raдомирския куросмук Леци пак ни облъчва с свинска простотия
SexuaL
на 05.07.2011 в 07:54:02 #36Шизофренията не прощава..