ГОЛ на Вълчев, след вихрена атака за домакините!

Решението на Гонзо да го включи в игра даде блестящ резултат!

69′

ГОЛ на Марек Кузма!

1:0 за Черно море!

Попадение с глава на влезлия като резерва преди броени минути футболист на варненци!

67′

Кузма заменя Балджийски.

65′

Цветков стреля от далечна дистанция.

До гол така и не се стига.

63′

Петков заменя Дюлгеров.

60′

Жълт картон за Паланков.

59′

Засада на Вълчанов.

Повторенията показват, че такава действително е налична.

57′

Няколко поредни опита на футболистите на домакините да затруднят бранителите на съперника.

До чиста голова ситуация обаче така и не се стига.

53′

Десетки нарушения, само в началото на това второ полувреме.

Играта определено загрубя.

49′

Жълт картон за Пехливанов.

47′

Дюлгеров лови!

Паланков върна лошо топката, Вълчев стреля, но младият вратар на варненци я хваща.

46′

Пируло заменя Георгиев.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

43′

Жълт картон за Вълчев.

42′

ГОЛ в полза на Нефтохимик беше отменен, заради засада.

Попадението на Галин Иванов не бе признато, като повторенията показаха, че решението на арбитрите е коректно.

36′

Вратарят на Нефтохимик се справя в наглед безнадеждна ситуация!

Той излезе неразчетено пред пеналта си, но успя с няколко финта да запази топката в краката си, след което я прати в тъч.

32′

ГОЛ на Пехливанов... не е признат от съдийската бригада, ръководеща срещата.

Футболистът на Нефтохимик стреля с глава, кълбото се отби в горната греда, тупна на пръв поглед в пълния си размер зад голлинията, след което се върна в игра.

Попадение няма.

30′

Принудителна смяна и в редиците на Черно море.

Станчев се появява на терена, на мястото на Траянов.

29′

Грешка в защитата на Черно море!

Топката достига до Романов, който центрира, но двама футболисти в зелени екипи се разминават с кълбото!

27′

Георги Илиев центрира от свободен удар.

Венков засича топката с глава, след което тя се отбива в напречната греда и се връща в игра!

25′

Йорданов е заменен от Миланов.

20′

Две спорни върнати топки към Дюлгеров напрягат допълнително младия вратар на гостите.

Талантът обаче се справя с вещината на истински професионалист.

12′

ПРОПУСК на Галин Иванов от бялата точка!

Дюлгеров се реабилитира за грешката си и хвана дузпата на опитния нападател!

11′

Официално предупреждение за Дюлгеров.

10′

ДУЗПА в полза на Нефтохимик!

Фаул на младия вратар на варненци срещу състезател на бургазлии.

8′

Ново центриране на Балджийски.

За пореден път обаче не се стига до отбелязване на първи гол в мача.

4′

Балджийски пробива отляво и подава към Цветков.

Последният стреля силно, но топката се отбива в крак на бранител и излиза в корнер.

1′

15.Живко Петков 29.Марек Кузма

Отборът на Черно море се кани да прекъсне серията от пет мача без загуба на Нефтохимик в днешното гостуване от 25-ия кръг на Първа професионална лига.

Бургазлии записаха 3 победи и 2 равенства през пролетта и заедно с Лудогорец са двата непобедени пред пролетта тимове.

Мариян Огнянов гори и за Черно море

Футболистът подновни тренировки, но не е готов за мача

Варненци имат нужда от само една точка, за да си гарантират мястото в Топ 6, но няма да излязат на "Лазур" с мисълта за равенство, а ще гонят победата.

Сред титулярите се завръща капитанът Георги Илиев, което ще наложи прекрояване на халфовата линия от страна на треньора Георги Иванов - Гонзо.