Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА ДВУБОЯ! РОМА Е НА ПОЛУФИНАЛ В ШАМПИОНСКА ЛИГА!

Рома победи Барселона с 3:0 и е на полуфинал в Шампионска лига

Мисията се оказа възможна! Рома повярва в чудото - изхвърли Меси и Барселона от Шампионска лига!

Класическа победа за "вълците" в реванша

90+2′

Каква глупост сътвориха футболистите на Рома! Дембеле бе оставен да стреля към опразнената врата от далечна дистанция, но топката излиза в аут.

89′

Посъбудиха се играчите на Барселона в последните минути, но така и не успяват да пробият защитата на Рома.

85′

Семедо е заменен от Дембеле

83′

Ако резултатът остане непроменен, Рома се класира на полуфинал в Шампионска лига!

82′

ГОООООООООООООООЛ! Костас Манолас прави резултата 3:0!!!!!!!!!!! Юндер подаде към своя съотборник, който засече топката с глава от близка дистанция и тя влетя в мрежата!

81′

Иниеста отстъпва мястото си на Андре Гомеш

79′

Тер Щеген заключи вратата си!!! Много опасен удар на Шарауи от близко разстояние бе спасен от стража на Барселона.

77′

Шарауи влиза на мястото на Наинголан

76′

Играта е подновена.

75′

Суарес получава медицинска помощ на терена и останалите футболисти получават възможност за кратка почивка за вода.

74′

Слаб удар на Меси, след който топката е в ръцете на Алисон.

73′

Патрик Шик е заменен от Юндер

72′

Жълт картон за Суарес

68′

Наинголан не успя да изненада Тер Щеген с удара си от границата на пеналта. Вратарят лови.

67′
Снимка 350008

Източник: Twitter

63′

Жълт картон за Лионел Меси

62′

Общият резултат вече е 4:3 в полза на Барселона. Ако Рома отбележи още едно попадение (3:0) и каталунците не се разпишат нито веднъж, "вълците" ще се класират на полуфинал, тъй като имат гол на чужд терен.

59′

Главният съдия спести втори жълт картон за Фасио, който вече бе санкциониран.

58′

ГООООЛ! Де Роси се разписва от бялата точка!

Снимка 350016

57′

Жълт картон за Пике, който фаулира Джеко и подари дузпа на Рома

49′

Разбъркване в наказателното поле на Барселона, но Флоренци така и не успя да се възползва от многократните си шансове.

45′

Начало и на второто полувреме!

Снимка 350007

45′

Жълт картон за Жуан

45′

Край на първото полувреме! Рома се оттегля на почивка с аванс от един гол пред Барселона.

41′

Разочароващо изпълнение от Меси, който не успя да насочи топката към вратата от свободен удар.

38′

Жълт картон за Фасио

37′

Отново Джеко! Флоренци центрира в наказателното поле, където намери добре позиционирания Един, а той отправи директен изстрел с глава, но неточно.

32′

Пике пак пресече обещаващ удар на съперников играч. Шик достигна до дълго подаване, но не успя да стреля, тъй като бе изпреварен от бранителя/

29′

Какъв пропуск на Патрик Шик!!! Той бе изпуснат от Пике в наказателното поле на Барса и отправи много опасен удар с глава, но топката премина встрани.

26′

Важна намеса на Пике! Коларов напредна в наказателното поле на Барса и точно преди да успее да отправи удар към вратата, защитникът на каталунците се хвърли на шпагат и изчисти топката. Чудесна намеса на бранителя.

23′

Интересен зрител има на трибуните в Рим. Легендарният мениджър на Манчестър Юнайтед - сър Алекс Фъргюсън наблюдава сблъсъка на "Олимпико".

16′

Амбициозно изпълнение на Наинголан от далечна дистанция. Топката обаче профуча покрай целта.

Снимка 350004

10′

Лионел Меси отправи хубав силен удар от пряк свободен удар, но топката премина встрани от вратата.

9′

Общият резултат до момента е 4:2 в полза на Барселона.

6′

ГОООЛ! Джеко открива резултата! Един получи извеждащ пас от Де Роси и се отскубна от защитник на Барса, след което стреля към вратата, промушвайки топката за 1:0.

4′

Сержи Роберто бе изпуснат от защитата на "вълците" и се стрелна в наказателното поле, откъдето веднага отправи хубав удар, но топката попадна в ръцете на вратаря. Секунди след това, Меси също се измъкна от своите пазачи и шитура, но кълбото премина над напречната греда.

3′

Удар на Иниеста е блокиран и не се стига до нищо опасно пред вратата на Рома.

1′