90+4′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Сантяго Бернабеу", гр. Мадрид (Испания) Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

Ашраф Хакими бе заменен от Юлиан Дракслер

86′

Тотален натиск на Реал в последните минути на мача.

83′

Кимпембе получи жълт картон.

81′

Данило бе заменен от Анхел Ди Мария.

78′

ГОЛ ЗА РЕАЛ! Шок за отбора на ПСЖ, още докато осъзнаваха, че губят с 1:2, след изпълнението на център и грешка на Маркиньос топката се озова в Бензема, който безмилостно отбеляза за 3:1, реализирайки хеттрик!

76′

ГОЛ ЗА РЕАЛ! Винисиус направи фантастичен пробив отляво, навлезе в наказателното поле и намери Модрич, хърватинът подаде към Бензема, който беше отклонен и мина покрай Джанлуиджи Донарума.

72′

Пропуск! Бензема центрира в наказателното поле, Винисиус отблизо не успя да насочи добре и сложи край на опасната ситуация.

71′

Идриса Гей замени Леандро Паредес.

66′

Даниел Карвахал бе заменен от Лукас Васкес

61′

ГОЛ ЗА РЕАЛ! Груба грешка на Донарума, който се забави с изритването на топката и Бензема му отне, намери Винисиус, който му върна и френският нападател разстреля безмилостно мрежата на парижани за 1:1. Интригата в мача се завръща с пълна сила!

57′

Едуардо Камавинга замени Тони Кроос.

57′

Марко Асенсио напуска, влиза Родриго

54′

Нов отменен гол на Мбапе! Неймар изведе майсторски 23-годишния звезден играч, който обаче бе в засада и последвалото попадение не бе зачетено.

50′

Кроос изпълни корнер и намери непокрития Валверде, който мигновено стреля, но топката се удари в играч на ПСЖ.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

39′

ГОЛ ЗА ПСЖ! Неймар открадна една топка от Карвахал, който сгреши и намери с дълго подаване Килиан Мбапе, който направи фантастичен рейд и с техничен удар в долния десен ъгъл реализира за 0:1! Този път голът е зачетен, заслужена радост за парижани!

34′

Мендеш застигна едно извеждащо подаване до аутлинията и намери Килиан Мбапе, който разстреля вратата на домакините, но попадението не беше зачетено заради засада! За разлика от българското първенство, в което тези ситуации отнемат по 2-3 минути, за да бъдат разгледани с ВАР, тук всичко стана ясно за 10 секунди!

Снимка 566263

30′

Шанс за ПСЖ! Неймар и Меси направиха двойно подаване, аржентинецът връхлетя в наказателното поле и опита да прехвърли Куртоа, но топката мина успоредно на голлинията.

25′

Топката бе отбита и стигна до Карим Бензема, който отправи силен удар от дистанция, но топката мина много близо до дясната греда. Чудесен шанс за "белия балет", който търси задължително попадение.

19′

Меси започна обещаваща атака под бурните освирквания на "Бернабеу", топката достигна до Неймар, който се освободи в наказателното поле, но играч на домакините се намеси и изби.

12′

Килиан Мбапе продължава да тормози защитата на Реал. Френският национал проби отдясно и отправи добър удар, който отиваше в долния ляв ъгъл, но вратарят спаси тима си в тази ситуация.

Снимка 566262

8′

Килиан Мбапе се озова в добра стрелкова позиция в наказателното поле, но опитът му, насочен към долния десен ъгъл, беше отразен от Тибо Куртоа.

7′

Леандро Паредес получи ранен жълт картон.

Снимка 566255

4′

Асенсио засече центриране и опита удар от въздуха, но топката бе избита.

2′
Снимка 566248

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

19 Себайол 34Симонс Х.

Отборите на Реал (Мадрид) и Пари Сен Жермен се изправят един срещу друг в осминафинален мач-реванш от Шампионската лига. Французите имат минимална преднина от един гол, като и двата гранда са пределно мобилизирани да изиграят голям мач, който ще ги прати в следващата фаза на най-престижния клубен турнир.

Анчелоти: Няма значение дали ще отбележим рано, или късно

"Просто трябва да надделеем"

В първата среща на "Парк де Пренс" в Париж, Килиан Мбапе отбеляза гол в края, който попари евентуалния му бъдещ клуб. На "Бернабеу" обаче Реал ще има подкрепата и на домакинските привърженици. Надеждите на "лос меренгес" са свързани и с това, че гореспоменатият Мбапе може и да пропусне мача заради травма, която получи по време на тренировка.

Серхио Рамос отново е контузен и няма да се изправи срещу бившите си съотборници. Ашраф Хакими имаше проблеми през седмицата, но ще започне от първата минута. На вратата ще застане Джанлуиджи Донарума, а в средата на терена най-вероятно ще действат Марко Верати, Идриса Гей и Данило Перейра. С Мбапе, Неймар и Меси ПСЖ разполага с убийствена атака и ще търси голове, но е любопитно да видим дали защитата ще успее да се справи с Бензема, Винисиус и Асенсио.

Паника в ПСЖ: Контузиха Мбапе на тренировка

Под въпрос е за реванша с Реал (Мадрид)

В същото време, мадридчани са в серия от 13 срещи без загуба на собствен терен. Големият проблем за Анчелоти е отсъствието на ключови фигури в лицето на Каземиро и Ферлан Менди, които са наказани. Участието на Тони Кроос също е под въпрос заради контузия. Ако и германецът не може да играе, в средата на терена до Лука Модрич ще започнат Едуардо Камавинга и Федерико Валверде. Вместо Менди пък ляв бек ще е ветеранът Марсело.

Рефер на мача довечера ще е нидерландецът Дани Макели.

Неймар: Подготвен съм за Реал (Мадрид), най-вече психически